Příspěvky uživatele - 146.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Modrá skalice ano či ne?, 15.5.2015
V loni se me podarilo predavkovat skalici bazen.Poznalo se to tak, zevsem blondatym detem zezelenaly vlasy.Starostlive matky navstivili lekare a ten jim rekl, ze se nic nedeje.Vlasy do tydne byli normalni.
Kolik oleje do benzínu u dvoutaktu, 15.5.2015
Litr oleje na 5litru benzinu???To snad ne.
Stiga versus Honda, 12.5.2015
Ja uz se kamenu bojim.Al sasi MTF uz jsem spravoval.Dal jssem zevnitr plech a prinejtoval.Svarit to pry jde spatne.
Vyroba sasi na sekacky, 9.5.2015
Zdravim.Nema nahodou nekdo info, kde se v okoli Pardubic lisuji sasi na sekacky?Pred 2 rokama jsem delal ve slevarne Chrudim a privezli tam nakladak odstrizku sasi sekacek.Byly mezi nima i par nepodarku, ale nez jsem je stacil odkoupit skoncily v... celý příspěvek >
Zahradní sekačka do mírného svahu, 8.5.2015
Zajimej se o vyletovy otvor-velmi dulezita vec.Vari vypada lip.Taky prevodovky byli v Huskach se stalim zaberem, vipinani napinaci kladkou-reseni nic moc.
Zahradní sekačka do mírného svahu, 8.5.2015
Poptej se na velikost vyletoveho otvoru-jeto dost dulezity parametr.Mam Hus.Royal ktera ma o dost menci vyletak nez Montf.TDL a je to neuveritelny rozdil-ta Huska je na dve veci.Je to blbe videt, ale Vari me pripada vetsi.
Sekačka Ryobi nebo Dolmar, 4.5.2015
Nezapomente na dulezity parametr-vyletovy otvor.TR 484 ma nejvetsi.
Sekačka Ryobi nebo Dolmar, 4.5.2015
Odpovedel jste si sam.Mate vyzkousenou znacku,19 roku toje drzak.Vzal bych tu 484 znovu a jeste budou nahradni dily.Mam ty TR dve a 15 let bez problemu.
Jaké bazénové čerpadlo na 25m3?, 5.4.2015
Pred 5 lety jsem koupil 3roky stare Badu /Mountfield/.Funguje bez problemu.
Vietnamské prase - zkušenosti, 14.6.2013
Samotné prase nesmrdí vůbec, hnúj ano.Udělejte v jednom rohu plochu, co se snadno čistí.Prase je čistotný a hned se tam naučí chodit.Hnůj dávám na kompost.
Vietnamské prase - zkušenosti, 9.6.2013 Obsahuje fotku
Vietnamské prase - zkušenosti, 9.6.2013
Ten kotec s výběhem je pro větnamce úplný Hilton, znám pána co je má v králikárně a vykrmí je o dost dřív než já-mám to samé co vy.Já beru vždy 2 odstavená selata v únoru /mají odhadem 3-5kg/ a věřte, že zkraje sežerou míň než jezevčík.Podestelu... celý příspěvek >
Sněhová fréza s motorem Tecumseh, 8.2.2010
Nemáte ucpané sání nebo zanešený filtr?
Doporučte strunu, která se nespéká, 8.9.2008
Měl jsem podobný problém hlavně u laciných vícehraných strun.Zkuste kulatou Stihl s uhlíkovým středem, cena asi 500kč za 50m.Je dražší ale mín ubívá a nespéká se.
Vistárie co ji chybí?, 20.7.2008
Máme Vistárii 3 roky a je obalená květy. Nesmí se pnout po tenkém provázku, aby se do sebe nezamotala a nezaškrtila. Zdravím,,P"
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika