Příspěvky uživatele - 187.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ulomená magnolie poraďte, 1.6.2015
Děkuji moc za názory už jsem zastřihla...
Ulomená magnolie poraďte, 1.6.2015 Obsahuje fotku
Moc prosím o radu, pes mi ulomil nebo sežral magnolii zůstaly tam jen ty hubené proutky ale ty 2 hlavní kmínky jsou pryč jak to teď seříznout, aby opět obrazila? Děkuji moc za radu. Bohužel mám jí již 3 roky a ještě nekvetla.
Jaký strom do menší zahrady, 1.6.2015
Děkuji moc
Jaký strom do menší zahrady, 1.6.2015
Děkuji za názor... magnolii mám už v přední části zahrady ta je moc krásná, ale roste strašně pomalu a už jí tam mám cca 3 roky a ani kvítek, tak nevím kde je chyba a javory jsou krásné všechny, ale přijde mi zas, že je to teď tak nějak hrozně... celý příspěvek >
Jaký strom do menší zahrady, 31.5.2015
Děkuji moc za názor... a za tip už na něj koukám je nádherný... nemám v zahradě moc keřů a stromů co kvetou, taje fakt, že tohle by zářilo... dobrý tip děkuji
Jaký strom do menší zahrady, 31.5.2015
Mám od architektky návrh zahrady /zadní část cca 200m/. chtěla bych tam zakomponovat 1 větší strom s korunou výška max.5-6m. navrhla mi 5 stromů a já se nemůžu rozhodnout, proto moc prosím o radu jaký a proč byste si dali vy a proč si zrovna ten či... celý příspěvek >
Odrůda Jabloně do polohy 400-500m, 20.5.2015
Tak to se omlouvám zahrádka je 12cet metrů čtverečních takže místa na jabloně dosti. A na, kterou světovou stranu je lepší sázet jabloně? Já osobně bych je píchnul na jižní stranu... :) Krom jablek taky aby ty jabloně trošku na oko vypadali :) řezy... celý příspěvek >
Odrůda Jabloně do polohy 400-500m, 18.5.2015
Dobře, mockrát Vám děkuji a určitě tu Rubinolu vyzkouším. :)
Odrůda Jabloně do polohy 400-500m, 18.5.2015
Dobrý den, zajímalo by mě jakou jabloň zasadit do mm 450 metrů. Předem upozorňuji na polo- jílovitou půdu.Jelikož jsme se přestěhovali, ale rád bych pokračoval v sázení a následně sběru jablek. Předem díky za odpověď :)
Poraďte odrůdu jabloně, 18.5.2015
Jak již bylo jednou zmíněno odrůd jablek je doopravdy mnoho.. Ale abych se také připojil tak já za sebe dopporučuji: Anetu, Petru, Goldstar Karmína a mnou milovanou odrůdu na, kterou nedám dopustit je Orion ten nemá chybu mohu vám jen doporučit...
Poraďte odrůdu jabloně, 18.5.2015
Zdravím, já za sebe doporučuji odrůdy Petra, Goldstar a již zmíněný topaz a nebo ještě Aneta s tou mi to také pěkně jde... :)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika