Příspěvky uživatele - 64.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Už také sázíte brambory?, 12.4.2013
host 178.235 nepochopil, ostatní chápú, že do teplej zemi. (aspoň nad 10°C)
Už také sázíte brambory?, 12.4.2013
,,Erteple" sa majú sadit do země teplé! U nás na Slovácku sa eště nedá sadit!
Jak na pěstování petržele?, 9.4.2013
Dano T. a to je kde?
Dýně hokkaido, 6.4.2013
Ráda bych vzykoušela pěstování hokaido vertikálně, ale nějak si to neumím dost dobře představit, jak takovou konstrukci vyrobit. Nemáte prosím foto? Děkuji, Katka
Jak na kosy v jahodách, 4.4.2013
Kočka kosy ohlídá, ale takovému slimákovi nezabrání!
Seříznutí špičky smrku - problém?, 17.3.2013
Nepíšete jaká je asi celková výška smrků.Při stáří 30let by měla být už dostatečná výška, tak že to bude vadit maximálně jen vzhledově. Viděl jsem již více smrků snížených energetiky ale i malých smrčků a rostou dál.Někdo smrk používá i do plotových... celý příspěvek >
Trávník zničený divokými prasaty, 17.3.2013
Nezávidím a lituji vás!!! To jsou svině ty svině!!! Přesto, že pozemek vypadá oplocený. Rozryté to už je, tak přidat nějaké záhonky, okolo ohniště opět zas jen trávník. Ať se vám daří!!!
Mrazy v březnu 2013, 14.3.2013
Česnek mi vykukuje asi 3cm, přikryl jsem ho chvojím.Pro jistotu.(190m/m)  Do sudů s vodou jsem dal březové koště, molitan a v dalším sudu svázaný rákos. Snad nebude tak zle! Hladina vody ve sklepě taky už klesá.
Hořká zavařená rajčata, 24.2.2013
Že by odrůdou? Byli řádně dozráté? Manželka zavařuje do Deka, rozkrojené na čtvrtky i se slupkou.
Pomáhá lunární kalendář?, 6.2.2013
Myslím si, že ověřit a hodnotit práce na zahradě podle lunárního kalendáře v zahrádkářských podmínkách nelze! Vždy jsou rozdílné podmínky!
Hořkost brambor, 24.1.2013
Já jsem se zatím s hořkostí brambor nesetkal. Že by ten Cererit?
Řez višně, 24.1.2013
Měl jsem 2 letité višně.Jednu shodil vichr a druhá již další roky nerodila, prý neměla v blízkosti opylovače.
Co je to?, 27.12.2012
Pryšec křižmolistý. - jak odpovídal pan Větvička v Receptáři někdy v r.2011.,,Mléko" z pryžců jedovaté!  Pozor při potřísnění!  Velmi dobře se vysemeňuje.-až moc!  Prý má odpuzovat krtky.  Také se mi objevilo na pozemku, proto si... celý příspěvek >
Zelené brambory, 17.11.2012
Já zasadil přesně takové, čerstvě vykopané (ze země do země) a do podzimu nic nevylezlo!  Asi to chce nechat do jara uskladněné i když jsem slyšel, že někdo sadil  tzv. druhé brambory. Do vánoc sklidil.
Uskladnění mrkve, 22.10.2012
Já dával mrkev do písku a sklepa také, ale osvědčilo se mi raději do hoblin! Samozřejmě částečně oschnutá!
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika