Příspěvky uživatele - 64.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 16.12.2013
Souhlasím s,,brouskem"(175.210) Různým odrůdám brambor se daří jinak v jiných oblastech, různých nadm. výškách.
Proč po loňské bohaté úrodě ořech neplodí?, 11.12.2013
Není každý rok stejný. Letos i u nás (ZL) byla slabší úroda. Navíc v době dozrávání deštivo, takže i jádra jsou tmavší.
Rubinola, 7.12.2013
Pane vimon Vy Rubinolu neřešíte, ale taky nevíme v které oblasti tuto Rubinolu máte. Před 2lety jsem také vysadil Rubinolu,(ZL192m) ale pan Vlada mne vystrašil. Po shlédnutí do uživ. nastavení zjišťuji, že sadaří ve vyšší poloze než já.Zahrádkaření a... celý příspěvek >
Rezane zeli, 17.11.2013
Určitě ano!
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 17.11.2013
Rajčata z vlastní zahrádky= to už nevím co je od září! Ale dnes jsem si dobře zapíchal... česnek!!!
Plastový sud na zeli, 15.11.2013
Já tedy ne.Nevím jak jiní.Používám porcelánový nebo kameninový.Podle toho kolik mám zelí.
Ví někdo, jaká je to odrůda?, 24.10.2013
Takový popis odrůdy k určení nikomu stačit nebude!
Rajčata - zhodnocení sezony 2013, 17.9.2013
Tady to taky tak dopadlo.Letos jsem si rajčatového salátu tolik neužil jako jiné roky.(hlavně předloni)
Hubeni mravencu na zahrade, 6.9.2013
Soc neboli lógr, spisovně sedlina s kávy nesmí obsahovat CUKR!!! Jen z neslazené kávy!!! Ahoj. Pepa Kot.
Jak sázet česnek, 31.5.2013
Palo, kde pěstujete česnek? Ten můj vysazený 10.11.2012 ještě taky nemá ani náznak květních stvolů. Asi na Záhorí je tepleji než u nás (ZL 190m/m). Květní stvoly nevyhazuji. Nakrájím, popř.zamrazím a používám v kuchyni.
Bylinky, rostlinky proti komárům?, 25.5.2013
Z hlavy nevím.Vím, že něco existuje.Třeba někdo pošle aspoň odkaz.
Jaký přípravek na tůje, usychající konečky větviček?, 16.5.2013
Mám tůje, již několik let.  Začaly mi usychat a zároveň se ulamovat konečky větviček. Je možné že je to nějakými motýlky, které mi kolem tůjí navečer poletují. Jaký přípravem bych měla použít. Děkuji za radu.
Jakou meruňku?, 23.4.2013
Máte prosím někdo informace o odrůdě Emerald Giold? Odnesla jsem si tuto meruňku ze školky, kde mi byla doporučena coby mrazuodolná s tím, že je to nová odrůda z Kanady. Na internetu o ní není ani ň a zajímalo by mne, zda není vyšlechtěna např.... celý příspěvek >
Odrůdy meruněk, 23.4.2013
Máte prosím někdo informace o odrůdě Emerald Giold? Odnesla jsem si tuto meruňku ze školky, kde mi byla doporučena coby mrazuodolná s tím, že je to nová odrůda z Kanady. Na internetu o ní není ani ň a zajímalo by mne, zda není vyšlechtěna např.... celý příspěvek >
Pomoc s vyberom vhodnej odrody zemiakov, 12.4.2013
Zdravím všechny diskutující.Osvědčily se mi odrůdy: Dali, Princess,Adéla, Monika,Magda.Letos jsem koupil trochu Colette.Raději každý rok sadbu kupuji.Ale loni jsem měl bohatou úrodu,tak jsem letos ze sklepa vybral drobnější brambory na sadbu.,,Hyn sa... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika