Příspěvky uživatele - 4.215

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Po slepicích je h, 7.4.2019
My kupujeme nosnice před snáškou na statku v Prostějově, do měsíce začínají snášet a hlavně- jsou zdravé.
Co je to za plevel?, 30.7.2017
Je to ježatka.
Divný česnek, 25.5.2017
Houbomilka česneková
Jak vypěstovat krásné sazenice rajčat, 19.5.2017
Vysaďte rajčata ven, co nejvíce hluboko, klidně do poloviny výšky rajčat, pořádně zalít. Venku se rajčata rychle spraví. Alena
Kubáček 2016, 26.3.2016
Dobrý den, já jsem před 8. lety též koupila ovocné stromky ze Střilek. Jsem velice zklamaná, stromky skoro nerostou, málo plodí. Zato jsem velice spokojená z ovocnou školkou ze Strážnice od pana Zibala.
Kiwi hayward - velkoplode, 15.3.2016
Subtropické zahradnictví Kruh 
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 12.5.2015 Obsahuje fotku
Je to foceno mobilem, takže fotky nic moc, snad poradíte, děkuji. Alena
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 12.5.2015 Obsahuje fotku
Je to focené mobilem, takže fotky nic moc, snad poradíte, děkuji. Alena
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 8.5.2015
Ty listy jsou malé a hodně úzké, zakrnělé. Stříkali jsme to asi před dvěma týdny jarním postřikem- Zdravé jablko, to bylo vše OK. Nyní to máme na švestkách, hrušni, a nejvíce na jabloních. Dnes jsem to zjistila i na meruňce. Zkusím to vyfotit a... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 8.5.2015
Dobrý den, prosím poraďte, máme ovocné stromy (jabloně, hrušně a švestky), které krásně kvetly. Nyní, snad třetina stromů, některé částečně, některé celé mají listy zakrnělé, úzké. Toto se nám za 30 let nikdy nestalo. Prosím poraďte, co je to za... celý příspěvek >
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 21.2.2015
dobrasemena.cz mají bohatou nabídku, podívejte se na AEV-VS, tam je toho tolik, že to zabere trochu víc času si vybrat.Letos jsem objednávala u obou firem a jsem velice spokojená.
Vietnamská okurka, 16.2.2015
Děkuji paní Haničko za radu.
Vietnamská okurka, 15.12.2014
Dobrý den paní Hano, mohu Vás poprosit, jak tuto okurku využiváte v kuchyni? Jestli se dá nastrouhat a jíst za syrova jako klasický okurkový salát? Mě vietnamka řekla, že jenom tepelně upravovat, také prý lisují šťávu a pijí na odtučnění. Dnes jsem z... celý příspěvek >
Vietnamská okurka, 1.10.2014
Získala jsem sazenice od vietnamců a jestli by to rostlo venku opravdu nevím. Možná u zdi na jižní straně. Měla jsem ve foliáku i skleníkové okurky, ty v létě v horku byly povadlé a vietnamské byly svěží. Proto si myslím, že snesou velké horko. Pokud... celý příspěvek >
Vietnamská okurka, 28.9.2014 Obsahuje fotku
Vietnamská okurka
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika