Příspěvky uživatele - 188.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na krtka, 17.9.2009
Náhoda, která trvá několik let, se dá považovat za jistotu - doporučuji číst vlákno Krtek - a je to. Na tomto fóru je několikrát zdokumentováno, že pokusy o vyhnání krtka z jeho teritoria nejsou úspěšné - náhodně se stane, že krtek z nějakého důvodu... celý příspěvek >
Krtek je..., 21.4.2008
Když jsem do rubriky Škůdci vkládal v srpnu 2005 svůj příspěvek nazvaný Krtek - a je to!, chtěl jsem poskytnout ostatním zahrádkářům svoji praktickou zkušenost s úspěšnou likvidací jednoho škůdce. Podle zcela bezkonkurenční návštěvnosti příspěvku a... celý příspěvek >
Krtek - a je to - rekapitulace, 20.3.2008
Uběhlo 2,5 roku od mého úvodního článku a předcházející příspěvek mi připoměl, že bych také mohl vyhodnotit svoje dlouhodobé zkušenosti z boje proti krtincům. Pasti Farilia, i když silně zkorodované, stále perfektně slouží a bez problémů odstraňují... celý příspěvek >
angrest napadla plisen, 3.1.2008
Podle předchozího příspěvku zlikvidujete padlí americké i s angreštem, to je také řešení. Pokud chcete odstranit pouze padlí americké, mám vlastní velmi dobrou zkušenost s Karathane LC - po 2-3 letech bez angreštu (místo úrody... celý příspěvek >
Krtek - a je to - rekapitulace, 15.11.2006
Dobrý den všem, Od mého úvodního příspěvku (08/2005) již uplynulo dost času na to, abych zhodnotil svoje zkušenosti s používáním drátových pastí na krtka. Za rok 2005 jsem ze zahrady odstranil 20 ks, v převážné míře domácích (zabydlených na... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 24.4.2006
Dobrý den, Co konkrétně není jasné? Natažení pasti nebo uložení? Máte pravdu, že návod je nedostatečný,. dokonce matoucí díky mrkvi, umístěné v pasti - krtek je hmyzožravec a zelenina, zrní a pod. je pro krtka zcela nezajímavé. Krtek past spustí... celý příspěvek >
Aktualizace k 20.09.2005, 13.3.2006
Milá paní Evo, Nenavštěvuji často tyto stránky, takže odpovídám (jsem autor příspěvku) se zpožděním. Zacházení s pastičkou je velmi jednoduché, mám však pochybnost, zda to dokážu na pár řádcích jednoduše a srozumitelně vysvětlit.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika