Příspěvky uživatele - 61.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vypěstovat krásné sazenice rajčat, 11.3.2017
zdravim, za oknem mi to taky nefungovalo, tak jsem zkoušel vynášet ven, ale taky jsem nebyl příliš spokojen. tak už druhým rokem dávám v dubnu malé sazeničky do studeného pařeniště, na noc přikrývám, rám podle růstu sazenic postupně zvedám a s... celý příspěvek >
Spojka na zahradní hadice 1´´, 23.7.2015
sice staré téma, ale přidám své postřehy - jako sociální variantu jsem měl nařezané kousky 40mm plastové odpadní roury - staré silnostěnné hadice tam pasují natěsno, laciné economy jsem musel omotat páskou. výhodou je, že nezmenším průměr jako u... celý příspěvek >
Výška opory pro nakládačky, 9.6.2015
Ahoj,   začátečnický dotaz  - jak vysoké používáte opory pro nakládačky? Nakoupil jsem kari sítě tak přemýšlím, jestli při rozměru sítě 2x3m bude stačit výška metr, nebo dát 1,5m.  Nakladačky vyšťipujete? nikdy jsem to u nás nikoho... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 4.5.2015
ahoj všem zahradníkům, čekáte na zrmzlé nebo už dáváte rajčata ven? letos jsem místo pěstováním za oknem konečně vytvořil pařeniště - kdo takto pěstujete sazenice, přisypáváte je postupně od zdola hlínou, aby měly větší kořenový bal před výsadbou?... celý příspěvek >
Elektrický křovinořez Sharks SH 38 (SHK 348), 13.8.2013
Měl sem ho rok a po roce se jen zakouřilo z motoru a konec, takže asi ne.
Jakou sekačku s variabilním pojezdem?, 10.7.2013
mám alko 520 brv premium - prodává se kolem 12-13 v akci se dá sehnat i levněji.   zvládne i vyšší trávu, tam už je to ale spíš o tom, aby se tráva stíhala vyhazovat bočním výhozem - jak je od výrobce nastavený, tak míří moc do země a při... celý příspěvek >
Ekologická ochrana rajčat, 7.7.2013
Ahoj,   tak Vám tady ono dva roky staré vlákno oživím - zkoušel někdo postřik zředěným výluhem z kopřiv/kostivalu?  mám cca 90 rajčat a letos bych rád zkusil různé možnosti - tzn. 1/4 rajčat zkouším slabým kopřivovým... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika