Příspěvky uživatele - 164.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování, 3.5.2015
Taky se mi už stalo, že ne... Letos se mi to stalo u více odrůd, Těchlovan, Miragrande, Vienská, že roub je samej květ, tak doufám, že vyraší i nějakej výhon.  Jelen
Sekačka Hecht, 8.6.2012
Pokud je motor vyroben skutečným výrobcem, není třeba nic věštit.    Životnost v řádu stovek provozních hodin při minimální údržbě. 
Kolik utáhne travní traktor? Aneb universálnější pomocník na zahradu, 12.6.2011
Ještě pro upřesnění, jako variabilnější řešení bych viděl nějaký rider 4x4, ale jak je to tam s možností tahání vozíku? Popřípadě dá se na rider sehnat i bubnová sekačka pro sekání trávy na seno? Pokud jste někdo řešil podobný problém, tak mi prosím... celý příspěvek >
Kolik utáhne travní traktor? Aneb universálnější pomocník na zahradu, 12.6.2011
Ahojte, potřeboval bych radu. Pomalu se poohlížím po nějakém dvouosém pomocníkovi na zahradu. Zatím všechno dělám s frézkou Forschrift, ale zbyl jsem na těžší práci sám a chci si pořídit něco, za čím bych mohl tahat pořádný vozík s kladkovým jeřábem... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika