Příspěvky uživatele - 168.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradni traktor MTD RH 115/76, 12.7.2015
Vymente palivovy filtr. Me to pomohlo.
Uzení domácích klobás, 23.5.2015
Zdravím Vás FO. Docela jsem zapoměl na tuto diskusi. Nicméně s přihlédnutím k tomu, že mě manželka upozornila na návštěvu rodiny za tři týdny tím, že nemáme nic v mrazáku, dneska dělám klobásy. Proto jsem si vzpoměl že jsem sem někdy něco... celý příspěvek >
Spojeni dvou sudů, 29.4.2015
Vyzkouseno, potvrzuji, levne a prakticke reseni. Funguje jak jsem si predstavoval dekuji vsem.
Spojeni dvou sudů, 24.4.2015
A pak mi to celou dobu vyrovnava hladinu automaticky? Když prší nebo když budu zalevat? Proste takova automatika?
Spojeni dvou sudů, 23.4.2015
No zkusit to můžu. Jde mi o to abych nemusel za dešte chodit přehazovat okap do druheho sudu. Ta hadice by asi mela být až u dna aby nehrozilo nasati vzduchu a přes okraj aby se nelamala.
Spojeni dvou sudů, 23.4.2015
Zdravím mám dva 200 litrové plechové sudy pod okapem a potrebuji je propojit. Mate někdo zkušenosti jakým způsobem by to šlo? Sudy jsou ovalné tak nevím jestli něco takového existuje aby to těsnilo.
Pila ktera vydrzi, 25.1.2015 Obsahuje fotku
Připojuji fotku ty moji bestie. Muže mi někdo potvrdit ze je opravdu ze sedmdesátých nebo osmdesátých let? Štítek nemá ale měla by to byt opravdu 042 AV.
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Jo tyto dve znacky hrajou prim, jediny co mi vadi na hq je ze vypada takova plastovejsi a ne tak bytelna jak stihl. Je to muj pocit. Cetl jsem recenze na hq 560 a meli tam plno problemu se spatnym benzinem a poruchovosti celkove nemate nekdo poneti... celý příspěvek >
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Opravdu ta 042 je tak stara? Ja ji mam tak desaty rok a kupec mi rikal ze je z devadesatych let. No ale porad reze bez problemu. Ja sem si rikal ze s tou 660 budu vypadat jak blbec. A co myslite ms 362 nebo ms 441? Ms 271 mame v rodine a je to... celý příspěvek >
Pila ktera vydrzi, 23.1.2015
Myslite ms 660? A co myslite o spolehlivosti? Pry ms 661 je na tom mizerne. Chci aby mi pila vydrzela dlouho. Ta 042 je z devadesatych let a porad reze takze ji chci nahradit stejne kvalitni.
Pila ktera vydrzi, 22.1.2015
Ta hq 450 nevypada spatne, hlavne cenove ale moje stilka 042 je vykonove nekde jinde a tezko bych si asi zvykal na slabsi.
Pila ktera vydrzi, 22.1.2015
Dobry den, doporucte mi pilu se kterou budu rezat palivove drivi na 35cm a to uz v lese, doma si nechci delat bordel. Takze chci aby to odsypalo. Budou to stromy vsehochut do tech 40 az 50 cm prumeru. Jedine stihl nebo husqvarnu. Chci aby to uz byla... celý příspěvek >
Zlodějina Kavapo, 14.12.2014
Bohužel toto mohu jen potvrdit :-(
Sekačka výběr, 11.7.2014
Xsp 55 bs je vyborna sekacka mam pres dva roky a to ji nesetrim a bez problemu. Opravdu vykonna.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika