Příspěvky uživatele - 19.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zloutnuti mladych listu ruzi - chloroza?, 27.4.2014
Noto mne prave napadlo, jenom mne prekvapilo ze jeste tak pred mesicem meli nove listky ruzovou barvu misto blede zelenozlute..
Zloutnuti mladych listu ruzi - chloroza?, 27.4.2014 Obsahuje fotku
Zloutnuti mladych listu ruzi - chloroza?, 27.4.2014
Dobry den, rada bych se poradila.. Pedtuju ruze poprve tak jsem dost velky zacatecnik... Mam v zahonku vysazenych 5 ruzi.. Sazene byli na podzim a na jare hezky napucely.. Az doted se jim krasne darilo ale cca 4 dny po tech mrazivych dnech zacali... celý příspěvek >
Zlatice a tavola uplne zvadle listy, 19.4.2014
Ja je prave zalevam kazdy den protoze tu neni ani chvilicka stinu.. Teda samozrejme kdyz neprsi.. Ostatni kytky kolem jsou ale uplne v poradku, to by asi vylo vic napadenych kdyby to neco podhrabalo :(
Zlatice a tavola uplne zvadle listy, 19.4.2014
Dobry den, chtela bych se zeptat jestli nema nekdo zkusenost s naprosto zvadlymk oisty u zlatice a tavoly.. Obe jsou hodne mlade a dva tydny po zasazeni byli naprost v poradku, vcera rano jeste taky a dnes rano vsechny listy uplne zvadle a zvrastele.... celý příspěvek >
Pestovani kvetaku - poprve, 17.4.2014
Ty vypadaji luxusne.. Poradte cim to, ze ty moje jsou takove vyrahle? Ty vase vypadaji vic jak kvetak.. Nebo tak hezky zesili venku? dekuji :)
Založení trávníku - typ půdy, 31.3.2014 Obsahuje fotku
A tady to vypada spis na piscitou pudu
Založení trávníku - typ půdy, 31.3.2014 Obsahuje fotku
Tady je nezmacena cast..
Založení trávníku - typ půdy, 31.3.2014 Obsahuje fotku
Dobry den, chystame se zakladat travnik, ale mame problem zjistit o jaky druh teminy se u nas jedna.. Na vrchu vypada hlina spis piscita, do ela se z ni prasi, ale jakmile se hodne poleje tak praska.. Pri vykopani vetsi jamy je naspodu urcite jil,... celý příspěvek >
Pila husqvarna 365 sp A xtorq, 17.3.2014
mam 365 už přez deset let od doby kdy jsem makal v lese a nic lepšího jsem v rukach neměl. Na mojí je rok vyroby normalne na štitku.
Nemohu se rozhodnout mezi Shindaiwa 452s nebo Dolmar PS-420 SC, 19.1.2014
Mám Dolmara 4-tým rokem,  na domácí řezání, bez jedinýho problému.Tím neříkám, že jiné pily jsou horší, jen, že 420-cítka je dobrá.Spokojenost.
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 27.9.2012
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda všichni co vlastníte jakýkoliv jezírkoý vysavač, vždy "vysávanou vodu a kal" vypouštíte mimo jejzírko (lépe řečeno mimo filtraci. Napadla mě totiž myšlenka vracet všechnu takto vysávanou vodu zpět do jezírka přes... celý příspěvek >
Namrzlá rajčata, 18.5.2012
Dobrý den, mám úplně stejný problém a byla bych ráda, kdyby mě někdo poradil jestli je ještě nechat a nebo je vyhodit. Moc děkuji
Severní strana balkonu, 12.4.2012
Dobrý den, poradí mi někdo, jaké letničky nejlépe převislé a kvetoucí dát na severní stranu. Sluníčko zde svítí jen krátce ráno a pak na večer. Děkuji Jarka
Rašení angreštu, 12.4.2012
Děkuji, ještě ho zastřihnu. Pokroucený, ale není.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika