Příspěvky uživatele - 232.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Subio a Blanketweed, 27.8.2009
Tak dneska je jezírko cca týden (necelý) po mé první aplikaci. Řasa na kamenech u břehu se zažala znovu tvořit, ale naštěstí ne moc. Voda je zakalená, na dno bohužel nevidím.Tedy ráno částečně ano, když tam dopadá slunce, jinak odpoledne už... celý příspěvek >
Subio a Blanketweed, 23.8.2009
Dobrý den, mám krátce (3 týdny) jezírko, cca 2 m/3. V něm 10 malých rybek. Začala se mi tvořit vláknitá řasa, ne moc, tak jsem ji mechanicky smetákem otíral. Po pár dnech jsem se asi nesprávně rozhodl vyčistit filtr (tlakový s UVC lampou). Asi jsem... celý příspěvek >
Osvětlení jezírka, 9.8.2009
Diky všem za rady, v příštím týdnu se jedu na světla podívat. Dle prvních informací mají jak halogen, tak LED, takže uvidím, budu moci srovnávat. Bylo by možné sem hodit fotky, jak to máte u svých jezírek osvíceno. Uvítal bych to jako další... celý příspěvek >
Osvětlení jezírka, 9.8.2009
Díky za radu. Mohu se ještě zeptat na konkrétní typ reflektoru, jeho výkon, kolich jich tam máte?
Osvětlení jezírka, 7.8.2009
Díky za odkaz, budu se asi inspirovat + trochu zkoušet. zatím stále váhám, zda LED, nebo halogen. Možná až uvidím obě světla v reálu, tak se rozhodne.
Osvětlení jezírka, 6.8.2009
Prošel jsem celou diskuzi a nenašel jsme nic na téma osvětlení jezírka. Mám malé jezírko - cca 3 - 1,4 m, metr hluboké a chtěl bych je osvítit, včetně kaskádky u jezírka. Původně jsem chtěl jeden reflektor ve vodě, který by svítil přes vodu na... celý příspěvek >
Závlaha a jezírko, 5.7.2009
Předpokládám, že opravdu pár litrů. Pokud je plocha přestřiku cca 1 m/2 a závlaha dává 3 l na metr, tak to bude +- okolo těch 3 litrů. Jezírko bude mít minimálně 2 500 l, takže to snad ani nebude poznat. Jinak voda z vodovodu jde do podzemní nádrže... celý příspěvek >
Závlaha a jezírko, 4.7.2009
Ahoj, měl bych dotaz ohledně stříkání vody ze závlahy do jezírka, Chci vybudovat nové jezírko, cca 2,5 x 1,5 m, z nedostatku místa na místě nějaké stávající výsadby trvalek, ale krajem (cca 20 cm přesah) by do něho trochu stříkala závlaha trávníku -... celý příspěvek >
Kamínky, 16.6.2009
Na zahradě (cca 1200m/2) mám oboje v celkem dost velkém množství. A na kačírek (kamínky) nedám dopustit. Vůbec se o ně nestarám. Je pravda, že zahrada je cca 3 roky, téměř tam nemám listnáče, takže na kamínky nic nepadá. Kůra se musí pořád... celý příspěvek >
Gril - regulace výšky roštu, 9.8.2008
Dobrý den, rád bych požádal o radu ohledně grilovacího roštu u zahradního krbu. Chtěl bych mít možnost jednoduše regulovat výšku roštu, bez nutnosti jej vysouvat a zasouvat do jiné drážky. Mám postavený krb, kde je jen prázdné ohniště, takže rošt... celý příspěvek >
založení trávníku v betonových zatravňovacích dlaždicích, 8.8.2008
Jen malá zkušenost, mám malé parkovišťátko pro jedno auto u domu, dlaždice jsou ze zelené umělé hmoty. Je to super, pod trávou po roce nejsou skoro vidět. Nyní dávám zavlažování, muselo se hodně zkoumat, kde dlaždice končí. Jen díky stěrku pro... celý příspěvek >
Modřín převislý - opadané jehličky, 13.7.2007
Dobrý den, během týdne mi zcela opadalo jehličí na převislém modřínu (Larix decidua Pendula). Předtím byl krásně bohatý a zelený. Hledám příčinu a hlavně se chci zeptat, zda nové jehličí může narůst hned, nebo až v dalším roce. Děkuji za Vaše... celý příspěvek >
Osvětlení v pergole, 24.6.2007
Potřeboval bych poradit, jaké zvolit osvětlení v pergole. Mám představu něco na strop (nebo je lepší na stěnu?) a další světla nad boční trámky pro mírné nepřímé osvětlení. Díky za rady. Pavel
Zastínění pergoly, 13.6.2007
Dobrý den, potřeboval bych poradit se zastíněním v pergole. Z jihozápadní strany mám pergolu dost otevřenou, je tam jen mřížka a vchod. Chtěl bych mřížku (popřípadě i vchod) nějak zastínit, nebo ochránit proti větru popřípadě bočnímu dešti. Nevím, co... celý příspěvek >
Pergola - krb a gril, 8.5.2007
Po delší době se vracím do fóra. Děkuji za názory a přidávám mnou vybrané řešení. Nakonec jsem zvolil stavěný krb - obložený štípaným pískovcem, myslím si, že se to ke dřevu bude hodit. Původně jsem chtěl rohový, ale nakonec bude normální u... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika