Příspěvky uživatele - 210.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Třešeň, 19.4.2015
Dobrý den, máme několik let třešeň.kvete hodně, ale plodů má minimum.Z jedné strany je višeň a z druhé asi druhý rok švestka, má to na ni nějaký vliv, byla by nějaká rada.Děkuji
Pergoly, 18.4.2015
Dobrý den, prosím o radu, jak ošetřit zeď v pergole.Je postavena v rohu, kde jsou dvě zdi a dělají se na nich mokré mapy.Je nějaký nátěr, nebo by pomohlo je třeba obložit, děkuji.
Bílá vata na větviček jabloni, 27.6.2014
Zdravím Tato mšice velice ráda vyhledává staré odrudy a silně zarostlé a zastaralé koruny ovocných stromů. Tato mšice díky voskové vlně zdařile odolává všem insekticidúm. Z vlastních zkušeností mám odskoušeno, že je nejúčinější odstranit napadené... celý příspěvek >
Suché nebo jen nemoné jablonové aleje, 27.6.2014
Zdravím Radime Jsem také z opavska. A máte pravdu, že letos jsou aleje stromú jabloní silně napadené díky teplé zimě holožíru škudci. Já sám jsem to pozoroval hlavně u Strýmky, která mi už od rašení jevila zajimavé a stejné chování a to tak,... celý příspěvek >
Jabloň Rubín, 27.6.2014
Zdravím Rubín a jeho mutace, Bohémia a dcery Rubinola je možné řezat a to buď v zimě pouze probírkou celých větví nebo zkracovat jednoleté výhony pouze letním řezem (červen až červenec a v oblastech dlouhých podzimů i do poloviny srpna¨) Tato... celý příspěvek >
Hruška Lucasova - otázky, 27.6.2014
Zdravím Napřed chci pozdravit a pořát co nejlepší Slovensku. Váš popis problému je jasný i kdyby jste neuvedl podnož. Ono Lucasova hrušeň se nesnáší s kdoulí a to i ani s MA, která je z nich nejbujnější a tolerantní. Váš popis se plně... celý příspěvek >
Mrazové desky, střídání teplot, 27.6.2014
Zdravím Tak tento postup je ůčinný pouze u normální zimy a u odrud, které umí dokonale stáhnout vodu na zimu do kořenú a korunu zakonzervovat sacharidy.Také to platí pro odrudy s tvrdým zimním spánkem, které nevyprovokuje týdení oteplení v zimě.... celý příspěvek >
Praskání plodů, 27.6.2014
Zdravím Z Vaší fotografie je uplně jasné, že hrušeň prošla vláhovým šokem. Po období sucha se dostavilo větší množství vody a je jedno jestli to bylo od sv, Petra nebo od Vás. Plody Vám praskly následkem rychlého nasátí vody do plodů (osmoza) až... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika