Příspěvky uživatele - 171.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letní jablka dozrávají, 4.8.2016
Nemůžu tak úplně souhlasit :-), já mám sice jen mladý stromek Júlie, který měl loni několik plodů, které mně teda docela zklamaly, spíše kyselostí než "suchostí". Ale letos jsem jsem byl hodně spokojený, jednak už to bylo chuťově mnohem vyváženejší,... celý příspěvek >
Angrešt - jak na puklice?, 1.6.2016
Jen bych chtěl ještě dodat, že ten mospilan nemá registraci na "zálivkovou" formu aplikace. Takže toto neradím, jen píšu jak jsem to provedl já a dám pak vědět jak jsem dopadl.  Puklic tam bylo opravdu velké množství, ty mrchy puklice mají... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 29.4.2016
Jak jsem už jednou výše psal, tyto mrazy v tuto dobu jsou možná běžné (byť si myslím, že délkou období a svoji každodenností jsou i tak extrémní). Ale co dříve nebývalo, tak jaro od začátku února. Takže tyto sice "normální" mrazíky zasáhly přirodu... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 27.4.2016
Jasně, že nebráníte projevu emocí, si stejně každý povzdechne či uleví po svém ;-). Za mně musím, říct, že si sklizeň užívám nejvíce, protože tím dělám velkou radost ostaním, svým malý dětem, sousedům (v malém) a i sobě, bo pěstuji jen to co nám... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 27.4.2016
Přesně tak, takové lehce psychoterapeutické účinky to má :-). Jak se říká, sdílená radost=dvojnásobná radost, sdílený smutek=poloviční smutek :-). Ale lze zde najít i pár zkušeností, postřehů a poznatků, co komu pomohlo nebo v tomto případě spíše... celý příspěvek >
Mulč z posekané trávy, 25.4.2016
Tak tady jde hlavně o mladé stromky, které to i nejvíc potřebují, a jde tak o kruh v průměru jeden metr +-. Čím je stromek starší, tak si lépe tu vláhu najde. Dělám to tak hlavně u rybízu, angreštu a výsledek je super, i když je jíž docela sucho,... celý příspěvek >
Ranní mrazíky kolem 20.4.2015, 15.4.2015 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, zatím to tu nikdo neuvedl, ale už několik dní se mně nelíbí propad studeného vzduchu ze severu v období 19.4 - 21.4... meteorologický model GFS Hlavně toho 20.4 to vypadá nejvíce rizikově. yr.no to vidí zatím na teplotu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika