Příspěvky uživatele - 45.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Živý plot do stínu a sucha, 15.4.2019
Zdravím všechny, potřeboval bych poradit s výběrem druhu keře na nestříhaný žívý plot. Chceme osadit asi 30m dlouhou předzahrádku u hlavní silnice. Jde ale o to, že ono místo je skoro celý den ve stínu, navíc jsou zde vysázeny už vzrostlé... celý příspěvek >
Co je to za jehličnan?, 21.6.2017
Díky všem za ochotu! Blahočet bych v tom teda nehledal.. Znám je mi jenom blahočet chilský, který vypadá jinak. Toto je tedy Blahočet ztepilý. Co o něm tak ale hledám info, píše se že je mrazuvzdorný do asi -5°C, že jim tam venku teda vydržel?... celý příspěvek >
Sekvoj obrovská, 18.5.2017
Asi 50cm sekvoj jsem nasadil pred 3-mi lety primo ven na zahradu. Uz pri koupi byl stromek trochu omrzly, bez problemu to zvladl a hezky obrazil. Pres zimu zase trochu namrzl, a zase to bez problemu dal. A letosni mrazivejsi zimu jiz neomrzl... celý příspěvek >
Bakteriální schnutí rajčete?, 16.6.2015
Díky za info. Asi to bude těmi hraboši, zničena větší část kořenů. Zkusil jsem právě jen u tohoto jednoho zvětšit zálivku když jsem si toho všiml, ale stav se nemění. Ono nezežloutlo, jen divně zesvětlelo oproti všem ostatním, nejvíc je to patrné na... celý příspěvek >
Pozdní rašení moruše, 14.5.2015
Já mám také stromek moruše, něco přes metr vysoký, koupen s dalšími letos na jaře v ovocné školce. Ostříhaný byl už při koupi, zasazen společne s ostatními. Vše už má naplno vyrašené lístky, něco i kvetlo a odkvetlo. A moruše nemá zatím naplno... celý příspěvek >
Rybíz, angrešt, nero, kvete hned po zasazení, 20.4.2015
Zdravím všechny, na podzim jsem zasadil naroubované nero na kmínku, k tomu teď na jaře keře i stromky rybízu a angreštu. A skoro všechny tyhle keříky včetně nera již začínají kvést nebo se na to aspoň chystají.. Otrhat nebo neotrhat květy? U... celý příspěvek >
Pěstování cedru u nás, 15.4.2015
Zasadil jsem teď cedr libanonský, zrovna ven na zahradu, takový malý, nadzemní část asi 15cm.. Dočetl jsem se že nemusí kyselejší půdy, můžu ho obsypat mulčovací kůrou, neuškodí mu to? Díky, Petr
Vysoký plot z jehličnanů do stínu, 14.4.2015
Potřeboval bych poradit jaké zvolit jehličnany pro cca. 10m dlouhý plot, v rohu zahrady, ve stínu. Stíní zde smrky kousek za plotem, v zahradě zas ovocné stromy, kout je to opravdu tmavší... Jde mi hlavně o pohledovou clonu (případně i pohlcení... celý příspěvek >
Ošetření staré břízy, beton?, 10.3.2015
Díky všem za reakce. Tak že to vidím zatím tak že dle uvedených rad to místo vyčistím, ošetřím a zastříškuju.. Případně tuto část kmenu zajistím uvázáním, až obrazí, dle toho jak to bude vypadat...  Odlehčovací řez už nějaký proběhl, na obou... celý příspěvek >
Ošetření staré břízy, beton?, 5.3.2015 Obsahuje fotku
Máme u plotu tuto pěknou břízu, je stará nějaké to desetiletí, předchozí majitelé nic neřešily. Má poškozenou, vylomenou část na kmeni, drží se tam i voda... Co s tím, zabetonovat? Chceme ji ještě pokud možno zachovat, ale bojím se aby celá její část... celý příspěvek >
Borovice odolná sypavce borové?, 23.2.2015
Zdravím všechny, chystám se obnovovat velkou zanedbanou zahradu, chci zasadit vícero druhů jehličnanů, místa je dost, v tom mám celkem jasno. V čem ale váhám je výběr druhu borovic. Máme jich totiž několik už vzrostlých na kraji zahrady a... celý příspěvek >
Thuja Brabant, rezavění a "okousání" větviček, 17.7.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, všechny. Sice je zde podobných témat povíce, ale co hledám jsem nenašel. Letos na jaře jsem zasadil 100 thuji brabant. Vetšina v polostínu, zalévány cca. 1x za 14dní v době bez deště. Do teď vrcholky více zezelenaly od doby zasazení,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika