Příspěvky uživatele - 202.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zapomenutý název choroby švestek, 15.5.2015 Obsahuje fotku
Ještě TOPTASTE
Zapomenutý název choroby švestek, 15.5.2015 Obsahuje fotku
Likvidoval jsem poslední JOJO a TOPTASTE, před nedávnem, viz fotky. Nemá to žádnou budoucnost ve zdejším kraji. Rony.
Host na zahradě? Potkan?, 10.5.2015
Přiložit kovovou nášlapnou past a obložit tak aby se musel po ní projít. Bez návnady. Funguje na 100%. Chytne se cokoliv i lasice, hryzec nebo myš na kunu je to málo.
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 7.5.2015
Vyzkoušel jsem Golden v nadmořské výšce 450 m (Valašsko) na jižním svahu a nic moc. Jenom ve výjimečně dobrém roce bylo ovoce k využití. Rony.
Co je to za nemoc svestky?, 3.5.2015
Jen aby to nebyla monília laxa nebo pseudomonas syringae. Mám toho plnou zahradu a likviduje to šlechtěné švestky (všechny), i třešen, japonskou vrbu, kroucenou vrbu a dokonce i šeřík.
Zapomenutý název choroby švestek, 28.4.2015
Ten podzimní postřik by možná mohl pomoci, protože brzy jaře dávno před květením je dřevo "mrtvé". Někde přežije pouze nějaká část vodivé dráhy a vyživí to akorát jedn dva pupeny nebo květy. Nenapadá to horní konečky větví.
Zapomenutý název choroby švestek, 28.4.2015 Obsahuje fotku
Ještě JOJO, které už ponechávám na pozorování (jiné jsem odstranil) Rony
Zapomenutý název choroby švestek, 28.4.2015 Obsahuje fotku
Druhá Toptaste
Zapomenutý název choroby švestek, 28.4.2015 Obsahuje fotku
Ještě foto
Zapomenutý název choroby švestek, 28.4.2015
Dopadl jsem špatně, to co bylo zelené lonského roku už zelené není a pupeny na jaře neraší jenom v horní části. Podle mne je to nezákeřnější choroba s jakou jsem se setkal. Nic nesignalizuje předem jak je strom napaden. Podle mne to odumírání nastává... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 22.4.2015
Na pravém obrázku vidím mrtvé nevyrašené pupeny a kapku klejotoku a nápadně to připomíná "Pseudomonas syringae". Mám toho na zahradě hodně. Už mne odchází i Valjevka. Za týden dám foto. Rony
Hryzec, 13.4.2015
Také jsem chytal hryzce do pasti a to bez návnady. Past se přiloží ke "kolmo ukrojenému" otvoru a hryzec namá šanci obejít. Někdy, když nášlapná ploška kam se umísťuje obvykle návnada je malá, tak tam přinýtovat nebo jinak upevnit kousek plíšku.... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 10.4.2015
Pseudomonas syringae Pro mne stejně zákeřná choroba, která se zaměňuje s moníliovým úžehem. Naprosto zlividuje některé ušlechtilé peckoviny. Rony
Rozmer/profil nosnych hranolu pod zahradni domek, 9.4.2015
Skutečně jak míní diskutér (Mravevenec) bez nákresu nebo jenom náčrtu nejde radit.
Jakou barvu na trávu?, 1.4.2015
Stačí pohnojit skalici zelenou a do 24 hodin nadifunduje do pletiv stonků trávy. Výhoda je značná, neodlupuje se.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika