Příspěvky uživatele - 90.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou vodárnu, 11.4.2015
Tak po roční používání mohu s klidem konstatovat, že čerpadlo plní funkci na výbornou. Celou dobu je permanentně ponořeno ve studni i během zimy (na zimu jsem samozřejmě vypustil ze všech trubek vodu, aby nedošlo k zamrznutí. Nikde nic neteče a vše... celý příspěvek >
Jakou vodárnu, 28.6.2014
Tak jsem vše úspěšně pozapojoval a spustil. Vše fungovalo na první zapojení. Vodárna pracuje skvěle. Mám vytvořený zahradní kohoutek umístěný na betonovém sloupku. Po otočení kohoutku voda teče a po uzavření se vodárny vypne. Tlak vody je... celý příspěvek >
Studna 5,5m a systém cerpadla, 29.5.2014 Obsahuje fotku
Řešil jsem stejný problém a vyřešil jsem to automatickou vodárnou E-DEEP 1200. Při otevření kohoutku se automaticky vodárna spustí a po uzavření kohoutku se vypne. Po zahradě jsem si natahal LDPE trubky a z betonových tvarovek jsem si udělal... celý příspěvek >
Jakou vodárnu, 29.5.2014
Letos jsem také koupil model E-DEEP 1200 a jsem zvědav, jak to bude fungovat. Plánuji to také na zalejvání zahrady (studna kopaná cca 5m a vzdálenost kolem 30m od studny). Vnější konstrukce vypadá bytelně. Součástí je i sítko proti nasávání větších... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika