Příspěvky uživatele - 67.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak pestovat cesnek z pacibulek?, 27.7.2015
Mám doma knihu "Zelená kuchyně" (vydání z roku 1991, str. 196) a tam jsou u česneku uvedeny jako nejčastěji pěstované odrůdy: Nepaličáky: Alan, Záhorský, Japo (jarní), Prim Paličáky: Bzenecký Paličák, Ropal, Znojemský
Rostlinka do jezírka, 31.5.2015
Vachta trojlistá?
O jaký druh střevlíka se jedná?, 6.5.2015
Carabus intricatus - střevlík svraštělý?
Hlávky salátu ukousnuté hned u země, 16.4.2015 Obsahuje fotku
Přidávám fotku.
Hlávky salátu ukousnuté hned u země, 16.4.2015
Mám podobný problém - hlávky salátu jsou zvadnuté a když je vytáhnu ze země, jsou odhryzané v úrovni země. Kořen je v zemi, v ruce mi zbude zvadlý vršek. V dírce kořene je larva drátovce. Mám takto v pařeništi zničených už několik relativně... celý příspěvek >
Mladé větvičky jsou úplně ulepené, 16.4.2015
No mě to moc neobveselilo. :-(Škvoři jsou u nás přemnožení. Nevím jak ovoce to nesleduji, ale papriky mi poškozují i naprosto zdravé. Jeden den je paprika v pořádku, druhý den ráno je v ní těsně vedle stopky malinká dírka a po rozkrojení je uvnitř... celý příspěvek >
Odštavňovač na rajčata, 7.4.2015
Má vysokou výtěžnost pokud "odpad" projedete 2-3x. Na kompost pak jdou jen slupky a semínka. Jestli by šlo jen o nějakých 10 l rajčat, pak se to dá dělat klidně i ručně na šnekovém odšťavňovači, ale když je větší množství rajčat několikrát za... celý příspěvek >
Odštavňovač na rajčata, 7.4.2015
Od loňska na rajčata používám Concept lo-7040 (před rokem stál 2900 Kč). Nějakých 20-30 litrů rajčat s ním zpracuji na jeden zátah, víc jak 20 minut to netrvá. Velká rajčata je potřeba rozpůlit.
Kohout - poranění nohy, 6.11.2014
Kachna dostala silikonovou protézu. Pomohla 3D tiskárna Zkuste se zeptat na VUT Brno - ing. Sedlák, třeba by ho to zaujalo.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika