Příspěvky uživatele - 228.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nezralé feferonky, 24.9.2015
Mohou se jíst zelené (nedozrálé) feferonky? Polovina jich stihla zčervenat a polovina ne. Červené nasuším a chěla bych je namlet, ale nevím na čem, protože v mlýnku na pepř mi to nešlo - ucpal se. Nemáte pro mě někdo dobrou radu z vlastní zkušenosti?... celý příspěvek >
Rosolovité vejce, 9.8.2015
Vejce můj otec kupuje od své známé, jak často je sbírají nevím, skořápka je jednobarevná, béžová, od ostatních se vůbec neliší - až po rozklepnutí Namrznutí vylučuji, protože je skladuji v obalech po 10 a bývá i uprostřed. Navíc, podle mě, kdyby... celý příspěvek >
Rosolovité vejce, 9.8.2015
Dobrý den, občas se mezi vejci z domácího chovu vyskytne rosolovité vejce, které drží pohromadě a ani nejde při rozklepnutí vyklepnout ze skořápky. Čím to je, nevíte někdo? Ačkoliv není nijak cítit, mám obavy jej používat v kuchyni, tak jej... celý příspěvek >
Hryzec, 11.4.2015
Tak dnes jsme zkusili nasypat do děr pálivou papriku, uvidíme, co na to hryzci, obávám se, že je jich tam vícero :-(Jinak jim do děr klademe pasti - loni v létě jsme jich na mrkev chytili 12, ale letos zatím na mrkev nejdou...
Hryzec, 7.4.2015
Hryzec nám žere kořeny pětileté jabloně. Napadlo nás obkopat strom a do hloubky cca 0,5 m zakopat po obvodu králičí pletivo - má to význam? Nepodhrabe se tam spodem? Je nám líto stromu, už dva roky plodil...
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika