Příspěvky uživatele - 199.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Javor červený umístění, 21.5.2016
Děkuji, no taky mi to přišlo divný. Mám acer palmatum Dissectum Garnet. Přitom na visacce je vyznačené přímé slunce.
Javor červený umístění, 20.5.2016
Dobrý den, prosím o vaše zkušenosti: má někdo javor červený vysazeny na celodenním slunci? Nebo ho nějak v poledne chranite? Radí se, ze celodenní slunce škodí. Je to opravdu tak? Děkuji a přeji krásnou zahradu všem!
Ranní mrazíky kolem 20.4.2015, 19.4.2015
Tu na Hané dnes v 6h -2...tak uvidíme co na to květy, stříknul jsem ve čtvrtek za tepla bor do stromů.Pozděj písnu jestli to pomohlo.Honza
Velmi pozdní meruňka, 1.4.2015
Zdravím,  mám velmi pozdní odrůdu meruňky 40 dní po Bergeronu.Stromek mám v kontejneru- není jasná podnož.Uměl by někdo v okolí Brna naroubovat na wawit? podělím se o roub... či na podzim naočkovat...?
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 1.4.2015
Jsem od Vyškova... do Brna jezdím každý den... pár meruněk hlavně v okolí spalovny už tam kvete... spousta je v polokvětu asi dle odrůd... no snad nám ty napučené vydrží co nejdéle jen napučené... teprve ty chladná rána přijdou...
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 1.4.2015
Je tu nějaký znalec, co lze očekávat od pupenů těsně před otevřením v tomto počasí, pokud třeba bude ještě týden pokračovat chladné počas?.Myslím, že když bude zima a přitom vyjde slunce... začne se nakvítat zima nezima... zkusím obalit pár kmenů... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 1.4.2015
Tu v okolí Vyškova zatím pupeny drží tak tak... sem tam prosvítne bílo na květ..v Brně už něco kvete, byl jsem pod Hustopečí... tam už to kvete skoro vše... tam držím palce... v Brně je vždy o 2-3 stupně tepleji.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 1.4.2015
Zdravím, já mám Goldrichaasi na myrobalánu a každý rok úroda... za to zmrzne sylvercoot... a měl by být odolný...
Sundrop a Goldrich (tři porovnání), 8.4.2012
Děkuji za foto pane Petře, možná mám někde foto plodu... tak jak najdu, vložím.Ale určitě mám Goldricha, jak dostanu foto do počitáče, pošlu aspoň v květu... mám nový foťák, tak jestli bude úroda, foto letos určitě bude.Sám se divým, že loni porazil... celý příspěvek >
Bergeron je nejlepší, 6.4.2012
fakt mně to také překvapilo... nové odolné odrůdy po loňských mrazících byly k.o... a Goldrich přežil... možná není tak odolný v květu..ale už byly nasazené plůdky a ty by měly zmrznout u každé odrůdy když je slabě pod nulou a přežil Goldrich a... celý příspěvek >
Bergeron je nejlepší, 6.4.2012
Mám na zahradě 7 odrůd meruněk a kupodivu jsou všechy svým způsobem chutné... nejskořejší Sylred... na to jak je brzy zralý velký plod, trochu mně překvapila náchylnost na monilii, ale na druhou stranu se to pak super zahojilo, super to dorostlo a je... celý příspěvek >
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 6.4.2012
Dobrý večer, chtěl bych vyzkoušet postřik boraxem- poradí někdo jak přesně na to?Loni jsem zkoušel měďnaté přípravky, ale myslím, že to není až tak ono... co půjde zakryji netkanou textilií a uvažoval jsem pod níže založené koruny stromku rozestavět... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika