Příspěvky uživatele - 149.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zivy plot z thuji a soused, 29.3.2015
Oprava thuje není strom nýbrž keř.
Elektrocentrála - samovýroba, 4.6.2014
Neriskoval bych to, dnes už nejsou tak drahé elektrocentrály. Kvalitní elektrocentrálu koupíte i za 10 tisíc.
Elektrocentrála SH 1000 DX, 4.6.2014
Osobně nedoporučuji činské elektrocentrály. Na vaše využití bych jsi koupil tuto elektrocentrálu. Investice je to větší než jste předpokládal, ale jsem přesvědčen že vám bude vyhovovat. Osobně jí mám 4 roky a pořád drží.
Jak na výchovný řez, 8.5.2013
Moc děkuji za cenné rady, snažím se také něco nastudovat v odborné literatuře. Terminál jsem tedy vyvázal aby rostl vertiklálně, jen přemýšlím za kterým výhonem ho zkrátím, některé očka (výhony) jsou mnohem slabší než ostatní. Další problém, že... celý příspěvek >
Jak na výchovný řez u třešně, 7.5.2013 Obsahuje fotku
Prosím o radu, na podzim zasazená třešeň, Burlat podnož Gisela 5 z e-shopu. Nemohu se rozhodnout kterou větev odstranit (předpokládám, že by měl zůstat jen jeden terminál),  případně o kolik a jak zkrátit terminál. Existuje na to nějaká... celý příspěvek >
Jak na výchovný řez, 7.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřeboval bych poradit jak provést výchovný řez na jabloni, Cox´s Orange Renette, zasazené předloni. Při výsadbě neměla žádnou boční větev. Nyní vyráží nové výhony na koncích loňských větví. Vím, že už je asi pozdě ale snad se dá... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika