Příspěvky uživatele - 157.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy zasadit hortenzii?, 29.3.2015
Hortenzie obyčejně kvetou okolo srpna. Pokud kvete nyní tak je to buď pokojová rostlina (i takové druhy hortenzií jsou) nebo byla uměle připravena ve skleníku na letní teploty. Ani v jednom případě by jí nynější venkovní pobyt neudělal dobře.
Odrůdy kanadských borůvek, 24.9.2012
Děkuji, ale tolik jich na zahradu bohužel nevměstnám. Je těžké se zorientovat v nabídce. Pak člověk zjistí, že dobrá skladovatelnost vlastně znamená tužší slupku (což je dobré, když potřebujete dovézt borůvky z chalupy vnoučatům, ale když... celý příspěvek >
Odrůdy kanadských borůvek, 20.9.2012
Dobrý den, chystám se nakoupit kanadské borůvky, asi tak 4 keře. Nejlépe tak, aby postupně plodily - tj. od raných odrůd po ty pozdní. Děti budou mít radost z těch opravdu sladkých, mne s manželem potěší i nakyslejší chuť. Keře budou růst v... celý příspěvek >
Jak se jmenují tyto keře?, 8.9.2010
Tipuji svída (bílá?). Hezký večer Majdaléna
Co je to za potvory, prosím poraďte, 29.4.2010
Já je znám. Když jsem byla malá a hrála si s dětmi venku na chalupě, bývaly u složených panelů (nemáme chalupu u paneláků :o), to jen jeden místní člověk si usmyslel, že postaví dům z panelů a "chvíli" mu to trvalo). Nic nedělaly... celý příspěvek >
Zasilková zahranictví, 27.4.2010
Zkušenost se Sieberzem mám příšernou. Objednala jsem rostliny koncem února, přišly mi 5. 3.  Protože byl v této době ještě sníh (zdravý rozum?), rostliny jsem umístila do chladna. Některé nevykazovaly známky života (ale přičítala jsem to zimě,... celý příspěvek >
Lukon Glads, 26.4.2010
Dobrý den, loni se mi stalo totéž - nedostala jsem objednanou hostu, ale zcela jinou. Ale s reklamací nebyl vůbec žádný problém, nebojte se, jsou velmi vstřícní. Když jim nenapíšete (nezavoláte), nemůžou s tím už nic udělat, těžko se pak na ně... celý příspěvek >
Stromy kolem prijezdove cesty, 5.4.2010
Myslím, že hodně záleží na charakteru ostatní výsadby. Jeřáb je tradiční, nevadí na vsi, stejně jako v Praze na Vinohradech, je daleko levnější než exotické dřeviny.  Exotická katalpa není jen zelená (krásně svěže), docela hezky v červenci... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika