Příspěvky uživatele - 173.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Částečná samosprašnost- Čačanská rodná, 1.3.2024
Zdravím.Koupil jsem stromek Čačanské rodné a dočetl jsem se, že je částečně samosprašná.Některé eshopy s ovocnými stromky uvádí, že je samosprašná.Ale asi bude jen částečně samosprašná.Chci se zeptat bude mi i tak stromek plodit nebo je nutný... celý příspěvek >
Řez meruňky, 11.4.2017 Obsahuje fotku
Velkopavlovická
Řez meruňky, 11.4.2017 Obsahuje fotku
Harlayne
Řez meruňky, 11.4.2017 Obsahuje fotku
Prosím o radu někoho kdo se vyzná jak provést střih asi dvouleté meruňky.Jde o odrůdu Pinckot.Podnož by měla být zelená ryngle.Načetl jsem si, že by se měly stříhat až v době květu.Ještě bych poprosil o radu jak zastřihnout asi tříleté stromky... celý příspěvek >
Jakou odrůdu zakoupit, 1.3.2017
Děkuji za velice zajímavé a hodnotné informace.V tom případě objednám rovnou obě dvě odrůdy.Vyhlídnul sem si Rozelu na podnoži M25 a Admirál na MM111.Tak snad ten střih nějak ukočíruju.První léta se bude stejně dělat jen výchový řez. a pak se... celý příspěvek >
Jakou odrůdu zakoupit, 1.3.2017
Děkuji za radu.Spíš zakoupím tu Rozelu i když mě láká skvělá skladovatelnost Admirálu.Pořádně bych nevěděl jak to stříhat tak zvolím radši Rozelu.Jakou podnož doporučeje do suché půdy? Uvažoval sem o nějaké středně vzrůstné M26 nebo M7 nebo klidně i... celý příspěvek >
Jakou odrůdu zakoupit, 1.3.2017
Dobrý den.Prosím o radu jakou odrůdu jabloně zakoupit.Rozhoduji se mezi Rozelou a Admirálem.Pozemek mám u lesa 450 m.n.m.Půda je dosti suchá.Plodí obě odrůdy na krátkém dřevě?Jsem začátečník a nevím jak se řeže třeba takový Rubín, tak bych raději... celý příspěvek >
Určení jablka dle fota, 17.11.2016
Tak jsem zapátral a nejspíše se jedná o Malinové holovouské.Jen mi ani trochu nehraje ta výrazná malinová příchuť.Tu jsem nezaznamenal ani v náznacích ta tam prostě není.Ale třeba to někdo zde má stejně.
Určení jablka dle fota, 17.11.2016
Děkuji za reakci a ano máte pravdu skutečně rachtají.
Určení jablka dle fota, 16.11.2016 Obsahuje fotku
Dostal sem bedničku jablek neznáme odrůdy.Říkáme jim pupíkáče díky žabernatému výběžku.Mají takovou jemnou, mírně aromatickou chut.Připojuji foto děkuji všem za určení.
Určení jablka dle fota, 16.11.2016
Děkuji za určení skutečně je to Boskoopské projel sem si fotky na internetu a vzhled souhlasí.
Určení jablka dle fota, 7.11.2016 Obsahuje fotku
Pozná někdo tuto odrůdu? To jsou nejspíše koženáče, že?
Jakou odrůdu zakoupit, 22.9.2016
Rád bych zakoupil stromek třešně.Samosprašnou odrůdu a nejlépe chrupku.Kterou mám zvolit? Máte nějaké tipy na kvalitní samosprašnou třešeň?  Poloha 450 m.n.m., pozemek je u lesa, půda nic moc.Která odrůda by byla nejlepší? Díky za tipy.
Jak úspěšně zasít jadérka/semena jabloní, 9.4.2016 Obsahuje fotku
Zkouším si také ze zvědavosti vypěstovat semenáčky (konkrétně odrůdy Rubín a Gala -jadérka prošly stratifikací v ledničce).Buď je v budoucnu použiji jako podnože pro roubování nebo nebo je nechám jak jsou uvidím.Nedávno začaly klíčit tak jsem je... celý příspěvek >
Auksis, 6.10.2015
Má někdo z Vás zkušenosti s odrůdou Auksis? Nakonec jsem neodolal a objednal si ji ze Slovenska i přes vysoké poštovné.Prý jde o nejchutnější litevskou odrůdu jabloní pocházející z křížení odrůd Mc Intosh x Grávštýnské.Odrůda je odolná vůči chorobám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika