Příspěvky uživatele - 248.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojiť stromček pri výsadbe?, 24.10.2014
Také dávám při výsadbě jen směs kompostu a zeminy.           Lída
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 24.10.2014
Pane Vlado, já nemyslela špatný přístup do koruny jako takové, že by se tam kvůli větvím nedostal, myslela jsem tím to, že už se tam pak člověk do té výšky nevyhrabe a na žebříku se mu od 4.špryclíku motá hlava... A pokud má vysokokmen takový 2m... celý příspěvek >
Jaký stromkový rybíz?, 23.10.2014
Vitamínů má nejvíc černý. Nejsladší jsou některé odrůdy bílého. Nejvíc využití má červený.    Lída
Neznámá pnoucí růže, 23.10.2014
Barvou by to Westerland odpovídalo, ale připadá mi dost vysoká, u nás Wst dorůstá tak max. 180 a v popisech jsem četla nejvíc 2,20m.           Lída
Jakou odrůdu zvolit?, 23.10.2014
Pane doktore, nevíte nááhodou, jestli je Radka samosprašná? Ty zbývající dvě jsou, ale o Radce se mi to zatím nepodařilo zjistit. Nevím, jestli tazatelé mají nějakou jinou v okolí. Navíc o výsadbě Radky také uvažuji. Díky za odpověď!  ... celý příspěvek >
Neznámá rostlina, 22.10.2014
Jedovatá určitě není  :-)
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 22.10.2014
U těch polo- a vysokokmenů vidím jako nevýhodu špatnou dosažitelnost do koruny - většina zahrádkářů už nějaký ten křížek má a ne každý je jak veverka. A kdo je čiperný teď, nemusí být stejný za deset let... U mne jsou na zahrádce z toho důvodu... celý příspěvek >
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 21.10.2014
Na M9 polokmen nevypěstujete ani náhodou.          Lída
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 21.10.2014
Zkuste školku Arbia Malenovice, Strážnici, Uherský Ostroh...   ps - na nízké tvary člověk lépe dosáhne  ;-))               Lída
Likviduje nám soused stromy?, 21.10.2014
Přerostlé větve? Víte, jak vypadá palmeta?? A 3m od plotu jsou požadované podle zákona pouze pro stromy přesahující 3m výšky.  Lída           
Ochrana květin před zimou, 20.10.2014
Ano, ale jen zlehka pohodit, pod vrstvou hnijí.. Nebo pokrýt ostříhanými stvoly (třeba listopadky).           Lída
Je to rododendron?, 20.10.2014
Souhlasím s Konvalinkou, jinak v okolí znám azalky i kolem 2m výšky. Lída
Jaká je to odrůda?, 17.10.2014
No mně právě u těch tady tipovaných Wagenerů trochu neseděla ta tlustá stopka na fotce, ten ji mívá tenkou...           Lída
Opadání poupat u minirůže, 17.10.2014
Pokud máte možnost, je nejlepší ji zasadit venku jako ostatní růže a později spolu s nimi zazimovat.                  Lída
Jaká odrůda?, 16.10.2014 Obsahuje fotku
Jadernička moravská?           Lída
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika