Příspěvky uživatele - 248.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melrose, 29.10.2014
Také souhlasím, že to Melrose není, to je mnohem plošší, má jinou červeň a mívá rzivé skvrnky na všech plodech. Navíc obvykle mívá méně plodů (proto jsem ho zlikvidovala).           Lída
Skvrny na jahodníku - co to je?, 29.10.2014
Teď nereaguji na skvrny, ale na první část příspěvku - to jste dávala nové jahody tam, kde předtím byly několik let ty staré???  Nikdy nesázejte po sobě stejný druh rostlin (jahody po jahodách, jabloň po jabloni), říká se tomu únava půdy - každý... celý příspěvek >
Nejplodnější maliník?, 29.10.2014
Aničko, ono také záleží na tom, jestli maliník plodí 1x nebo 2x za rok. A kromě množství plodů by asi také měl být aromatický.  Ony některé jsou málo voňavé. A množství plodů i jejich velikost u maliníku i ostružiníku záleží na výživě, kterou mu... celý příspěvek >
Skvrny na jahodníku - co to je?, 28.10.2014
Je to možné, moc bílých středů tam nevidím. Ale zbarvení listů do hnědočervena je způsobenou i pokročilou roční dobou, kdy staré listy usychají. Jinak o jahodník asi moc pečováno nebylo, jsou tam mezi staršími rostlinami ponechané odnože a jak je... celý příspěvek >
Jaké staré odrůdy na zahradu?, 27.10.2014
Starkrimson bych tedy nevolila, není to nic moc, navíc je dle popisu dost náročný na chemickou ochranu... To to Matčino je stokrát lepší, o tom svědčí i to, že se i jako opravdu stará (1887) odrůda stále běžně prodává.... celý příspěvek >
Jaké staré odrůdy na zahradu?, 27.10.2014
Matčino je vynikající, když ho jednou ochutnáte, určitě jeho chuť nezapomenete a poznáte ho na první kousnutí . Není moc na uložení, protože rychle moučnatí (ale to u nás nestihne). Teď jsem si šla schválně do něj kousnout, první chuť, co mne... celý příspěvek >
Skvrny na jahodníku - co to je?, 27.10.2014
Normální bílá skvrnitost listů jahodníku, nijak se neplašte, je u 90% zahrádkářů. Jahody busou normálně plodit. Ale máte je dost hustě, doporučovala bych vyplet a na zimu dát mezi rostliny kompost. Příští rok po sklizni ostříhejte staré listy, nechte... celý příspěvek >
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 27.10.2014
Pro Saffronii : ty podnože se odlišují tím, jak která udělá velké kořeny, jakou zem má raději, jak rychle na nich štěpovaná odrůda roste, jak velkou udělá korunu a jak brzy plodí. Se sílou kmínku to nemá nic společného, každý strom udělá přiměřeně... celý příspěvek >
Jaké staré odrůdy na zahradu?, 26.10.2014
Ze starých odrůd jsem si doplnila (právě kvůli rozdílným chutím ovoce) Matčino, Hornokrajský malináč a Wagenerovo. Pokud časem vyšetřím nějaké místo, přijde ještě Gascoigneho šarlatové. A dcera má přání klasické Průsvitné... celý příspěvek >
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 26.10.2014
Nebo si kupte špičák a založte si korunku tak vysoko, jak budete chtít .  Lída
Identifikace nemoci jiřinek, 26.10.2014
Viróza, léčba nemá smysl, mohla by se ještě hmyzem rozšířit. Také jsem loni takhle o jednu pěknou třepenitou (Maggie) přišla  :-(((        Lída
Zásilková zahradnictví, 25.10.2014
Ten odstavec textu jim tam zůstal z jarního katalogu ;-)) Teď na podzim jsem si také objednávala nějaké narcisy a pár tulipánů, přišly krásné cibule...           Lída
Zásilková zahradnictví, 25.10.2014
Ano, zasílají z podzimního katalogu (je ke stažení na jejich stránkách), objednávky z konce října vyřizují i v listopadu.         Lída
Epifyt nebo jen dekorace?, 25.10.2014
Nějaká Selaginella - vraneček?           Lída
Co je to za strom, 25.10.2014 Obsahuje fotku
Cornus florida Rainbow . viz detail podz.listů (bohužel mi neříká "pane -paní)  :-((           Lída
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika