Příspěvky uživatele - 248.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kedy je najlepší čas na sadenie cibulí kvetín?, 5.10.2014
Po zasazení je zaliji, aby se zem dobře slehla k cibulím, pak už to nechávám na počasí (teď na podzim).    Lída
Muškát - napadení nebo přelití?, 5.10.2014
Poku ty vypoukliny jdou setřít, mohly by to být puklice a v tom případě bych řízky ihned zlikvidovala, než se rozšíří jinam. Likvidace puklic je časově náročná činnost s nejistýn výsledkem.          ... celý příspěvek >
Buxus - je to škůdce či choroba?, 5.10.2014
Nemáte pejska? Je to jen z jedné strany.           Lída
Vyber stromkov, 4.10.2014
Ono také záleží, po jak dlouhé době ty stromky chcete obnovovat, M9 je tak na 10-15 let, navíc celou dobu kůl, protože koření opravdu hodně mělce. Produkční velkovýsadby jsou maximálně na tuto dobu, pak je zlikvidují a nasadí nové.   Lída
Jak zabránit zvídavým pohledům, 3.10.2014
Ferdo, tak to tedy nevím - u nás je má soused také jako mezistěnu a 2m má počátkem prázdnin (ale nevím, jestli je něčím specielním třeba nehnojí, to je fakt). A ačokču měl v létě kolem sprchy, aby na něj nebylo vidět.  Lída
Prosychání tůjí (smaragd), 3.10.2014
Ty "černé pupence" - to vám pokvete  ;-)           Lída
Jak zabránit zvídavým pohledům, 3.10.2014
Na léto dát mezi dvě tyčky síť a vysázet třeba okrasné fazole nebo ačokču... Lída
Nevíte, co je to za thuji?, 3.10.2014
A nemáte fotku toho plotu?
Vyber stromkov, 3.10.2014 Obsahuje fotku
Sladší aromatická je Rajka, Rubinola  .          Lída
Harmonogram postřiku angreštu a rybízu proti škůdcům a chorobám, 2.10.2014 Obsahuje fotku
Stříkám pouze Zlatý Fík jednou před květem a jednou po odkvětu. Nechci používat v zahradě zbytečně chemii, to bych si to ovoce mohla jít zrovna koupit. Na rybízu mám sice už řadu let antraknózu, vždycky část listí opadá, ale plodí... celý příspěvek >
Gloriosa - jak na tuto tropickou lilii, 2.10.2014 Obsahuje fotku
Dokud kvete, tak ji mějte doma v pokoji a normálně ji zalévejte. Až dokvete,  omezujte zálivku. Listy i stonek zežloutnou a zaschnou. Pak ho odstraníte a květináč s hlízou šoupnete třeba někam do kouta. Zjara, tak v polovině dubna, květináč... celý příspěvek >
Vyber stromkov, 1.10.2014
Prohlédněte si přehled podnoží na webových stránkách prodejstromku.cz.         Lída
blýskavka aneb Red Robin, 24.3.2009
Děkuju... no tohle jsem opravdu podcenila... mám ji už pár roků a teď když je z ní parádní keř, to vypadá že o ní příjdu.
blýskavka aneb Red Robin, 23.3.2009
Dobrý den... prosím o radu... pěstuju Photinii Red Robin několik let... dnes už cca 170cm vysoká... jenže nyní jsem zjistila, že všechny listy jsou suché, prostě bez života... na netu jsem vyčetla, že se jedná o stálezelený keř, tudíž to vypadá na... celý příspěvek >
Udírna - návod, 7.12.2008
Prosím o vložení ilustračního fota. Dík
Další diskuze:  11  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika