Příspěvky uživatele - 79.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uchycení unašeče na klikové hřídeli motorové sekačky, 28.4.2015
Na unašeči je pouze jedna drážka pro zachycení jazýčku a to s dvojitou šířkou. Zpočátku je široká a pak se zůží. Nevím jestli je to jen z důvodu snadného navedení unašeče na jazýček nebo k možnosti použitíí širokého jazýčku do druhé široké drážky na... celý příspěvek >
Uchycení unašeče na klikové hřídeli motorové sekačky, 24.4.2015
Jo, jo přesně tak se to stalo...
Uchycení unašeče na klikové hřídeli motorové sekačky, 24.4.2015
Mám doma jen ten starý servaný unašeč, zbytek je v servisu. Jinak šroub je cca 75mm dlouhý a má myslím 2 podložky, tu větší s vnějším průměrem cca 40mm. Žádná další příruba v systému uchycení klika - nůž není.
Uchycení unašeče na klikové hřídeli motorové sekačky, 24.4.2015
Mohl bych Vás poprosit o odkaz na ten unašeč od GGP. Nějak se mi nedaří nic takového vygooglit. Předpokládám, že se bavíme o řešení využívající uchycení unašeče do dlouhé drážky na klikovce a ne v těch měsíčkách. Potom by k tomu bylo nutné sehnat... celý příspěvek >
Uchycení unašeče na klikové hřídeli motorové sekačky, 24.4.2015 Obsahuje fotku
Nepodařilo se mi vložit oba obrázky naráz, zde je druhý:
Uchycení unašeče na klikové hřídeli motorové sekačky, 24.4.2015 Obsahuje fotku
Klikovka ohnutá není, vyzkoušeno mnou i servisem. Starý nůž možná není dynamicky vyvážený, ale nově nasazený nový unašeč byl taktéž znehodnocem odstřižením nálitků novým nožem, který jsem měl v záloze. Navíc stačlilo pouze nastartovat teplý motor na... celý příspěvek >
Uchycení unašeče na klikové hřídeli motorové sekačky, 24.4.2015
Mám problém s uchycením unašeče na klikovce. Jedná se sekačku Mountfield XS 55HSM. Sekačka ustřihla na unašeči 2 nálitky omezující protočení nože a já nevím jak a kdy k tomu došlo. Koupil jsem nový unašeč a po nastarování bylo slyšet kovové... celý příspěvek >
Názor na benzínový vertikutátor VeGA GT 5654, 20.3.2015
Ano na inzertnich serverech vč. auka není nic zajímavého. Tu Vegu mi jeden prodejce nedoporučoval, resp. říkal, že ji nevedou pro vyšší poruchovost. Zatím se to vyvíjí následovně: 1. Koupím nějaký Hecht, Einhell... 2. Složíme se se sousedem... celý příspěvek >
Názor na benzínový vertikutátor VeGA GT 5654, 18.3.2015 Obsahuje fotku
Přemýšlým o benzínovém vertikutátoru na pozemek 1500m2. Docela se mi zamlová uvedená Vega s ohledem na volné uložení nožů, kdy se napřimují vlivem odstředivé síly a v případě nabrání kamene se nepřenáší rázy do hnacího ústrojí. Nevím jestli je to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika