Příspěvky uživatele - 132.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dýňoviště 2015 + 2016, 11.10.2015
Mě velmi překvapila odrůda Bush baby F1, poslední cuketku jsem sklidila tento týden a ještě nějaké malinké tam zbyly.
Rajčata pro sezónu 2015, 6.9.2015 Obsahuje fotku
U mě Mandat taky uspěl, sice hodně drobné, ale pevné a sladké plody, připomíná mi hodně Děvočku. Sungold je také výborné rajče, ale hodně praská a rychle přezrává, po utržení se musí brzy sníst.  Pro mě letos nejlepší Datterino F1 pěstované ve... celý příspěvek >
Scvrkávání rajčat, 6.8.2015
Řekla bych, že je to jenom od slunce. Buď pytle přeneste na méně osluněné místo nebo nečím přistiňte. Jen nerozumím tomu, že máte keříkové rajčata tak vysoké, spíš to budou tyčkové. Pěstujete na kolik výhonů?
Má ještě smysl vyset hrách?, 2.8.2015
Pěstovat hrášek z kupovaného hrachu na vaření (půl kg asi za 16kč) jsem zkoušela letos, ještě jjsou zbytky na zahrádce, ale nic z něj nebylo, protože u nás je poslední 2 měsíce hrozné sucho. Ani každodenní zalévání nepomohlo. Jinak mám dobré... celý příspěvek >
Rajčata, 19.7.2015 Obsahuje fotku
Letos zkouším poprvé ve skleníku pěstovat odrůdu Pálava F1.Plody jsou nádherné, zatím jsem neochutnala, nechávám dozrát.
První, nejrannější jahody, 18.6.2015 Obsahuje fotku
Několik let pěstuju mně neznámou odrůdu jahod. Tipnul by si někdo znalý odrůdu podle fotky? Jen upřesním, že pěstuju na JV Moravě v 220 m n.v. a letos zrály už od 20.května.
Pěstování brokolice, 18.6.2015 Obsahuje fotku
Začátkem května jsem vysadila do skleníku koupené sazenice brokolice. Dosud narostly velké, ale růžice zatím žádné. Nikdy jsem brokolici nepěstovala, tak nevím... Poradíte, jestli ještě narostou nebo je mám radši vytrhat? Zabírají mi tam hodně místa... celý příspěvek >
Co do skleníku?, 31.5.2015
Třeba salátové okurky.
Třešňový týden, 16.4.2015
U nás na zahradě také rozkvetla raná třešeň, odrůdu bohužel neznám, JV Morava 220 m n.m.
IBC kontejner - redukce na výpušťáku, 13.4.2015
A k jakému napájecímu zdroji máte čerpadlo připojeno?
Roubování okurek na tykev 2014, 31.3.2015
Tak jsem se konečně odhodlala k roubování okurek a melounů. Dneska jsem vysela 3 druhy okurek a meloun. Koupila jsem si podnož SPRINTER F1, kterou vyseju za 3 dny. Jsem úplný začátečník, tak uvidím, jak se to bude vyvíjet, určitě budu potřebovat... celý příspěvek >
Papriky 2015, 29.3.2015
Opravdu krásné sazenice.  Nevíte náhodou jaká je teplota na tom parapetu u okna? Tipla bych max. 20 stupňů.
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 12.3.2015
Letos zkoušíme Magdu a Colette, chceme je co nejdříve vysadit, ještě tak týden a klíčky budou akorát.
Rajčata pro sezónu 2015, 8.3.2015
Strillo patří k mým nejchutnějším odrůdám, ale je pravda, že na poli hodně praská. Pěstované v květináči na chráněném místě už méně. Určitě ho vyzkoušejte!
Papriky 2015, 25.1.2015 Obsahuje fotku
Taky jsem ji pěstovala před 3 lety, výborná k jídlu, ale na zavařování se nehodí, proto jsem přešla raději na silnostěnné Stalagnit a Granova.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika