Příspěvky uživatele - 212.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 23.3.2016
Já mám s pastí SUPER CAT na hryzce negativní zkušenost - mám 4 ks a ani jednoho hryzce jsem do nich nechytla, už jsem to vzdala.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 13.3.2015
Což o to, ta spotřeba je pro mne až druhotná záležitost - neobdělávám s tím zase až tak velký pozemek. Spíš mě jde o tu spolehlivost a náročnost na údržbu a o to, jak dalece je ten motor citlivý na čistotu paliva apod. - abych po několika sezónách... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 12.3.2015
Dobrý den, dostala se ke mně informace, že Vari nabízí výměnou za starší dvoutakt nový čtyřtaktní motor XP-200 se slevou cca 6000,-. Jaký je Váš názor na takovou výměnu a co dalšího to obnáší (píšou pouze jednoduchou výměnu upevňovacích nýtů pro... celý příspěvek >
Spring Crest, 23.4.2013
Určitě nejsem jediný kdo tyto a mnohé další jedl. Stačí navštívit v létě Kaufland. Každá bedýnka broskví a nektarinek má vždy nalepený štítek na kterém je mimo jiné vyznačena odrůda. Bohužel, často jsou moc podtržené. Na broskvoních, které jsem... celý příspěvek >
Spring Crest, 23.4.2013
Podle mých informací jsou Benedicte a Revita dvě různé odrůdy. Benedicte je Francouzská odrůda a Revita by měla být Německá. I v té Plzni mají (ikdyž trochu zmateně) napsáno "Revita, Benedicte" (tedy Revita čárka Benedicte) a opravdu, když jsem se... celý příspěvek >
Spring Crest, 22.4.2013
Ono je to možná na Slovenku i o tom, že prodejci bojují o zákazníka a tak se snaží nabídnout zákazníkům i novinky. Nespoléhají na to, že když nic jiného nenabídnou, tak si zájemce o broskvoň stejně ten Red Haven koupí. No a když jim odrůdu nenabídnou... celý příspěvek >
Nákup jehličnanů přes internet, 22.4.2013
Mám dobrou zkušenost se Školkou okrasných rostlin v Pozdeni (u Slaného), kterou provozuje pan Šenkeřík (zahradnictví PALMA). Je zde velký výběr a ceny jsou rozumné. Sice jsem si vždy pro stromečky osobně zajel (po dohodě možno i o víkendu), ale... celý příspěvek >
Travní sekačka po 13-ti letech dosloužila, 7.9.2012
Kde v Polsku v Custoramě?
Solár nebo čerpadlo?, 21.6.2011
Můj názor je, že přes noc to musí vychladnout a ráno se začíná znova. Aby to nevychladlo musí být plachta nebo zastřešení. Když je kvalitní zastřešení nemusí být solar.
Drtič větví MTD 465, 4.6.2010
Dobrý den, chtěl bych si koupit nějaký drtič větví a padl mi do oka MTD 465. Máte s ním prosím někdo nějaké zkušenosti, případně porovnání s typem Holzinger HBH13, který se mi zdá být hodně podobný a na aukru se nechá koupit i levněji než ten MTD.... celý příspěvek >
Bubnová sekačka Dakr RZS 69, 20.5.2010
Díky za odpověď.
Bubnová sekačka Dakr RZS 69, 20.5.2010
Díky, já mám ten dvoutakt Vari a chci si koupit sekačku Dakr, která je údajně taky na dvoutakt, ale je to z druhé ruky, tak se chci jen ujistit, abych se pak nedivil.  Ještě se chci zeptat, co obnáší ta úprava spon?
Bubnová sekačka Dakr RZS 69, 20.5.2010
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi sekačkou určenou pro dvoutaktní a nebo pro čtyřtaktní motor a jestli je tento rozdíl takový, že je nelze mezi sebou bez problémů zaměnit. Předem díky za odpověď.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika