Příspěvky uživatele - 143.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Marunaka - hlava, 15.3.2008
Právě jsem obdržel v rámci (bezproblémové) reklamace novou strunovou hlavu. Jeětě jsem ji pochopitelně nezkoušel, ale mám z ní zatím velmi dobrý dojem. Působý kompaktním dojmem a je vyřešena i montáž na křovinořez. V strunové hlavě je již integrovana... celý příspěvek >
Jaký olej do křovinořezu Marunaka TH 43 DX?, 13.6.2007
Určitě míchat podle doporučení výrobce oleje. Plně syntetický olej specifikace TSF.
Jaký olej do křovinořezu Marunaka TH 43 DX?, 7.6.2007
Pokud je údaj na víčku rozdílný s údajem v návodu, tak se sedná poměrně o závažnou chybu dovozce, či výrobce. Nevíte náhodou jaký poměr uvádí výrobce SOLO? Jedná se totiž o identické motory.
Jaký olej do křovinořezu Marunaka TH 43 DX?, 7.6.2007
A pokud je v návodu napsáno "mýchat v poměru 1:25" a na oleji 1:50 (oil-HOMELITE)? Co si mám tedy vybrat?
Jaký olej do křovinořezu Marunaka TH 43 DX?, 7.6.2007
Nechtračím, jak si myslíte. Křovinořez je koupený přes internet a v návodu je o oleji jenom zmínka "používejte pouze kvalitní motorový olej..." (http://www.garland.cz/download/img/navod_th43dx.pdf) Proto tedy víše uvedený dotaz.
Jaký olej do křovinořezu Marunaka TH 43 DX? , 7.6.2007
Jaký doporučujete prosím použít olej do křovinořezu Marunaka TH 43 DX? Díky za radu.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika