Příspěvky uživatele - 210.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Topaz - výrastky, 6.3.2015
Zdravím Ano, to je to samé. I PHL?  mi to dělaly také. sadař vlada
Boule na starší jabloni, 6.3.2015
Zdravím Na Vaši první fotce je krásná ukázka rakoviny, která by se měla odstraňovat i s napadeným výhonem. Na druhé fotce to není úplně zřejmé, ale mě se jeví, že jsou to hlavně přestárlé větve. I zde by bylo na místě omladit a hlavně... celý příspěvek >
Boskopské (koženáč) a boskopské červené, 6.3.2015
Zdravím Mně se jeví, že Booscopské č.  je mírněji sladší a má kratší dobu uskladnění než Booscop. Rozhodně bych řekl, že je plodnější a líbivější.Jinak je stejné. sadař vlada
Topaz vydrží, 6.3.2015
Zdravím Teď jsem začal konzumovat Ontario. Je sice lehce fádní, ale osvěžující a krásně se ve sklepě vybarvilo. No musím přiznat, že mě letos překvapilo. Topaz nekomentuji. sadař vlada
Staré pomologické příručky, 6.3.2015
Zdravím Protože to napsal osobně p. Vaňek ve své ovocnářské knize. Máte pravdu, když pominu ty hrůzy z nacismu tak to byla, alespoň podle autorů knih zajímavá doba. Také skupuji knihy co se týkají ovocnářství z 30 let a jsou velice zajímavé a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika