Příspěvky uživatele - 7.181

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Naprostý začátečník - poradíte?, 21.2.2015
Zaciatocnik sa musi vsetko naucit. Ak zacnete s vela vecami, nezvladnete to s pocitom spokojnosti a asi ani s dobrymi vysledkami. Skuste si na prvy rok vybrat nejake priority. Napriklad vysadite jahody, zasadite nejaky stromcek, urobite skalku...... celý příspěvek >
Plastový sud na dešťovou vodu - životnost?, 21.2.2015
su to dost krehke vyrobky a ak si nedate pozor tak vam to niekde praskne. Ja som radsej kupil cierny plastovy smetak z podstatne hrubsieho plastu. Prave po zlych skusenostiach s krehkymi zelenymi sudmi. Niekto tu pisal, ze su dobre nejake ine,... celý příspěvek >
Jahnacina aby vonala, 21.2.2015
a nejaky dobry recept niekto nema?
Písková filtrace, 21.2.2015
to suhlasi. Piesok funguje ako mechanicka filtracia najlepsie v mrtvej vode. Ked ste boli mimo domu, voda bola zrazu plna bakterii a rias, co sa prejavilo aj zanesenim mikroporov v pieskovej filtracii. Koncept jazierkovej pieskovej a nizkotlakej... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 21.2.2015
...rano fukalo o 106, ale poobede prestalo. Vyuzil som to a postriekal moju jednu broskynu...
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika