Příspěvky uživatele - 117.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení rostliny, 22.3.2015
Pryšec křižmostojný Je to zavlečený přistěhovalec. Pozor -  mléko na citlivé pokožce může způsobit alergickou reakci (natož v očích). Vyroste dost velký, následně má množství semen, které "vystřelí" do velké vzdálenosti a zamoří... celý příspěvek >
Reklama na zemiaky, 13.3.2015 Obsahuje fotku
a to mi vyrostlo samo :-)
Plastový sud na dešťovou vodu - životnost?, 21.2.2015
První nám sloužil několik let, i přes zimu (= mráz) normálně zůstával na zahradě (samozřejmě dnem vzhůru). Zřejmě ale došlo k únavě materiálu, při vylévání zbytku vody náhle prasknul... Nový sud je napohled z mnohem měkčí hmoty... Uvidíme, jak se... celý příspěvek >
Určení neznámé dřeviny, 17.1.2015 Obsahuje fotku
Děkuji všem za pomoc s určováním, poučení. Přírodu mám moc ráda - jsem ale pouhý nezkušený pozorovatel / obdivovatel. Za vaše rady tady jsem opravdu vděčná :-) a ráda se zase někdy přihlásím. Díky! Zdenka
Určení neznámé dřeviny, 15.1.2015 Obsahuje fotku
Prosím pomůžete určit tyto dřeviny? První - jen podle semen Druhá - podle červených plodů Moc děkuji (foto je z Kanady)
Zajímavá změna jehličnanu, 1.3.2014 Obsahuje fotku
U nás v parku mě překvapilo, jak se "zvrhnul" tento jehličnan. Stává se to?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika