Příspěvky uživatele - 28.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strupovitost peckovin (Venturia carpophila), 17.2.2015
Asi ano. Uvádí se, že má na strupovitost dobrý vedlejší účinek. To platí i pro strupovitost jabloně.
Golden Delicious a Golden Delicious Reinders, 28.10.2014
Tak... co nejpozdějc??? .
Kedy je najlepší čas na sadenie cibulí kvetín?, 28.10.2014
Je teprve říjen.
Golden Delicious a Golden Delicious Reinders, 28.10.2014
Já trhám Goldeny asi hodně zralé, žluté (některé povedené mají i načervenalé líčko) ve fázi, kdy začínají padat (pak to ale musí být fofr, jinak jsou všechny najednou dole). V TV ukazovali, že je ve stejných podmínkách trhali asi o 15 dnů dříve. Byly... celý příspěvek >
Sadba česneku, 28.10.2014
Včera jsem koukal, že už leze! A cibule Presto též.
Golden Delicious a Golden Delicious Reinders, 28.10.2014
My už máme Golden snědený. Letos ho bylo méně. I tak by ale do vánoc nevydržel kvůli zralosti.
Epifyt nebo jen dekorace?, 25.10.2014
Růže z Jericha.
Jarní cibuloviny - mohou už ven?, 17.9.2014
. A koukal jsem, že ne 10, ale možná 20 cm...
Kdy končí přirozená fyziologická letošní žravá pout molic na kadeřávku?, 10.9.2014
Dostal jsem odpověď od Syngenty (Plenum). Molice na brukvovité zelenině jsou v posledních letech problémem (příznivé počasí, narůstající odolnost, rychlé rozmnožování). Většina přípravků, včetně Plena, působí jen na lezoucí (=pohyblivá???)... celý příspěvek >
Třešně nemoc, 11.8.2014
Decis na mšice působí. Na molice, pokud nejsou odolné (často skleníková) také. Na čínském zelí zabral. Pyretroidy nejsou systémové. musí se ošetřit i spodek listů. Jinak účinkoval dobře Applaud, ale ten nějak není dostupný. Nezabíjel je, ale... celý příspěvek >
Identifikace rostlinek, 11.8.2014
Tohle je janovec. Hezky kvete, ale postupně je z toho vyholené roští. Výška cca 1,5 m šířka i 2 m. Zlikvidoval jsem ho. Byl to keř.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 8.7.2014
Já jsem vloni stříkal jen Stanley těsně před dozráváním Horizonem a docela to zafungovalo. Stanley každoročně v době sklizně hodně hnije. Ostatní ne. KUKY
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 8.7.2014
Švestky jsem stříkal včera (Domácí, Stanley, Č. lepotica). Jabloně budu asi toho patnáctého. Použil jsem Calypso.
Sulka proti voskam, 8.7.2014
No nevím. Raději použijte třeba Pirimor, než takovéhle "psí kusy". Je to určitě účinnější a bezpečné i pro rostlinu.
Pekingské zelí, 8.7.2014
Určitě ano. Já ho dám po cibuli.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika