Příspěvky uživatele - 211.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl 251 vs HQ 450, 8.2.2015
Súhlasím.Podľa mojich skúseností to neni problém, ale dôverihodnejšie sú dve matice.   Ale keď sa nad tým ešte hlbšie zamyslííííím ,tak prídem na to že všetky rýchloupínania sú na jednu maticu.   No a nemci sú v tomto tak trochu... celý příspěvek >
Stihl 251 vs HQ 450, 8.2.2015
Len tak na okraj - Na slovensku sa predáva 241 z ,325 reťazou a žiadne problémy som nezaznamenal.Ale nakoľko taký odborník ako pán Pitlík ich predpovedá pôjdem sa pozrieť na stanicu / nádraží/ či náhodou neprídu ďalším vlakom.  Len pre... celý příspěvek >
Stihl 251 vs HQ 450, 8.2.2015
Takže podľa Vás to čo zvládne plastový blok na MS 211 nezvládne horčíkový na MS 241?
Stihl 251 vs HQ 450, 8.2.2015
Pán Pytlík zistite si čo znamená 3/8 P...
Sekačka Viking vs Stiga vs Brill, 8.2.2015
V tomto stroji je osadený DOV EX - predpokladám že viete čo to znamená.Ide kľudnejšie a tichšie to môžem osobne subjektívne  potvrdiť.Vraj má aj vyššý výkon.To však potvrdiť nemôžem lebo to nedokážem exaktne zmerať.   Ono 8xx motory sú... celý příspěvek >
Stihl 251 vs HQ 450, 8.2.2015
Pán Pytlík pozrite si prosím lepšie osadenie 241 reťazou.241 má a vždy mala,325 reťaze.
Stihl 251 vs HQ 450, 8.2.2015
Od Stihla môže spokojne poslúžiť od 211 po 291 všetko - ja by som bral 251, Od Dolmaru od PS 350 až PS 500. Tam je optimum niekde PS420 alebo 460.A čo sa týka Husqvarny no tak tam by som farmu vynechal uplne a z profi by som vynechal všetky XP... celý příspěvek >
Sekačka Viking vs Stiga vs Brill, 8.2.2015
 Takže, vrchné vysýpanie koša znamená asi to že pokiaľ máte fest natlačený kôš, tak dojdete ku miestu vysýpania odkvačíte kôš, položite na miesto vysypania, odkvačíte hornú časť koša  -ktorá sa na pántoch odklopí a za pomoci rúčky... celý příspěvek >
Sekačka Viking vs Stiga vs Brill, 8.2.2015
Obdivujem vašu neutuchajúcu túžbu po kopaní do niečoho čo vôbec nepoznáte, nikdy ste to nevyskúšali a poznáte to iba z obrázku.O vlastnostiach sa dozvedáte len z diskusií podobných "odborníkov" ako ste Vy poprípade z "odborných " porovnaní na... celý příspěvek >
Sekačka Viking vs Stiga vs Brill, 7.2.2015
Jednoznačne ste ešte zo 6-kovým Vikingom nemali tú česť.Pane tento stroj je poskladaný z najkvalitnejších dostupných súšiastok. Len tak z brucha - koľkokrát ste v kosačke videli ozajstnú trojstupňovú prevodovku? Koľko poznáte kosačiek ktoré vedia... celý příspěvek >
Sekačka Viking vs Stiga vs Brill, 6.2.2015
Pán 103 -   Rada 6 od Vikinga neni určená pre ľudí ktorý budú špekulovať nad tým či dajú za kosačku 150 alebo 200 euro. Je vyslovene pre ľudí ktorý chcú to najlepšie a najkvalitnejšie čo je dostupné. Môžem vám vysvetliť čo všetko je na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika