Příspěvky uživatele - 187.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rychlerostoucví keř, 4.3.2015
Dobrý den, doporučte mi rychle rostoucí keř, včelařsky významný? Kromě vrby... Děkuji
Kdy řízkovat?, 1.3.2015
Dobrý den,  kdy je vhodná doba na řízkování a následnou výsadbu vrby jívy? Děkuji
Lze již vysazovat stromky?, 1.3.2015
Dobrý den, myslíte, že již vhodná doba na výsadbu stromků a to jak ovocných tak jehličnanů? Děkuji
Osika - množení, 22.2.2015
Dobrý den, jakým způsobem nejlépe namnožit osiku? Děkuji za odpověď
Roubování, 4.2.2015
Dobrý den, mohli bste mi doporučit nějakou knihu o roubování? Prozatím nemám s roubováním žádné zkušenosti, přesto bych to chtěl zkusit. Děkuji
Kniha o roubování, 4.2.2015
Dobrý den, rád bych si vyzkoušel roubování ovocných stromů. Bohužel nemám s tím zatím žádné zkušenosti. Mohli byste mi doporučit nějakou knihu o roubování? děkuji
Roubování plané hrušně, 4.2.2015
Dobrý den, měl jsem značně trnkami zarostlý neudržovaný pozemek, který jsem vyčistil. Na pozemku jsem našel dvě mladé planě roustocí hrušně. Je možné tyto plané hrušně naroubovat? Popřípadě jak to mám udělat? Děkuji za odpověď
Plané stromky, 9.3.2014
Asi jsem to napsal blbě. Soused má na zahradě několik jabloní a švestek, Tyto stromy nejsou plané. Pod těmito stromy ve velkém množství začali rašit malé stromky. Chtěl bych tyto stromky vykopat a přesadit. Bude potřeba tyto stromky roubovat?
Plané stromky, 8.3.2014
Dobrý den, soused má zarostlou zahradu se stromy, kterou vůbec neobhospodařuje. Koukal jsem, že se na jeho zahradě hojně začaly růst plané jabloně a švestky. Rád bych zkusil několik planých stromků přesadit a třeba naroubovat? Máte s tím někdo... celý příspěvek >
Rozmnožování lísky, 15.1.2014
A zkoušel jste někdo řízkováním množit lísku?
Jaký je to strom?, 15.1.2014
Bohužel foto nemám. hloh Lavallův to není. Můj strom měl jednotné plody. Váš hloh je má do trsů.. Přesto děkuji 
Rozmnožování jírovce maďalu, 12.1.2014
Dobr den, máte někdo zkušenosti s rozmnožování jírovce se semen (z kaštanů)? Poradíte mi, jak postupovat a na co si dát pozor? Děkuji
Co je to za druh dýně?, 21.8.2013
dostal jsem to s míněním, že jde o tykev.. Jenže tykev je široký pojem..Hokaido to není, Hokaido mám a to má menší listy.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika