Příspěvky uživatele - 140.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aku pily Oregon CS300 vs. Makita DUC353, 13.5.2020
Já doporučil nekupovat ani jednu. Pokud bych kupoval dnes akučku, tak jedině Stihl MSA 220, příplatek není velký, ale servis, náhradní díly, životnost a kvalita a hlavně rychlost řezu je úplně někde jinde. je to jako srovnávat Audi A8 s Dacií Logan.... celý příspěvek >
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 25.4.2016 Obsahuje fotku
Zmiňovaný přední napínák umístěný na boku.
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 24.4.2016
Zde ale byla debata o CS501SX což je pila, která je nejlehčí pilou v obsahu 50ccm, profi konstrukce a rozumná cena. Není mi jasné proč zmiňujete model CS550 ale v nabídce je i model CS620SX který je na tom výkonově mnohem lépe a celkem už se může... celý příspěvek >
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 22.4.2016
Spojení firem Echo - Shindaiwa přineslo nejen výhody silnější pozice na trhu této značky, ale také výhody vzájemného sdílení know-how už Shidaiwa 420 vyčnívala v konkurenci pilek jako Stihl 251, Husqvarna 445, Dolmar 420 z vzešel její nástupce Echo... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 19.4.2016
Zmínil bych část vašeho postu a sice větu: "Já jsem s tímto AKU vysavačem/foukačem maximálně spokojený, udělá přesně to, co od něj požaduji."   Naprosto souhlasím, proto jsem kopíroval linky na videa, youtube je dnes plné všemožných modelů a... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 18.4.2016
Foukače mám 4 akumulátorový, elektrický, benzínový ruční a zádový profi a pokud můžu radit, na účel shrabávání a sání listí si akumulátorový foukač nekupujte, nemá to na podobnou činnost výkon. Aby jste byl trochu v obraze o výkonu, přidělím bodové... celý příspěvek >
Stihl MS261 Facelift, 15.4.2016
tady ještě jedno forum a porovnání Stihl MS 261 CM - Version 2.0 a videoporovnání s huskou 550 Stihl MS261 2016 edition (stock) vs Husqvarna 550xp (stock)
Stihl MS261 Facelift, 15.4.2016
Prvně k pánovi který píše o kosmetických změnách, okopírovaný zešikmený válec, menší váha, vysší výkon, obšlehnuté tlačítko start - stop které se vrací do polohy startu. Atraktivnější vzhled a ostřeji vylisované plasty to je kosmetická úprava, ale... celý příspěvek >
Stihl MS261 Facelift, 15.4.2016
Na 462 opět zešikmený válec a podle prvních informací o tech. údajích by to měl být velmi zajímavý stroj. Zdvihový objem: 73,2 ccm. Výkon: 4,4 KW Hmotnost: 6,4 kg.
Stihl MS261 Facelift, 15.4.2016 Obsahuje fotku
No hlavní je, že pochopili, že jsou notně pozadu a kromě nejmenší MS150 a pak největší MS661 defakto neměli nic srovnatelného. Tento rok konečně po hezkejch pár letech konečně reagují, pochopili, že jim ty krabice nikdo kupovat nebude. Po MS 261 se v... celý příspěvek >
Stihl MS261 Facelift, 14.4.2016
Stihl přišel s faceliftem MS261: jak je vidět ve videu. pokus o modernější vzhled, bezostyšně okopírovaný válec od Husky, ale hlavně musím pochválit lépe umístěné těžiště, rychlejší nástup otáček, sníženou váhu o 300 gramů a zvýšený výkon.... celý příspěvek >
Pila na plošinu, 6.4.2016
Ještě bych dodal, že akce se týká i akumulátorové pily 536Li rovněž skvělý pomocník pro vyřezávky z prošiny, nesmrdí, nemusí se startovat, díky nehlučnosti nepřitahuje ekologické mravokárce z celé dědiny, aby vám dělali přednášku apod. takže pokud... celý příspěvek >
Pila na plošinu, 6.4.2016
Momentálně probíhá v Husqvarně akce se slevou 1600Kč, takže ideální čas k nákupu. Nevěřte všemu co si přečtete na netu. Stihl je minimálně o půl kilogramu těžší což u ručně neseného stroje jak sám víte je dost podstatný rozdíl inu když dva dělají... celý příspěvek >
Pila na plošinu, 5.4.2016
Rovněž používám stejnou pilku ale model EL, který má zvedlý výkon. K ní jak už tady bylo řečeno jediné možné řešení je dokoupit Husqvarnu, která nejen v poměru výkon/váha nemá konkurenci ale nemá konkurenci ani jinak. Jen bych vysvětlil, že Husqvarna... celý příspěvek >
Motorová pila Turbo Silent, 26.3.2016 Obsahuje fotku
Za matoucí posty druhých nemohu, existuje taková věc jako napínák řetězu, který uvedené rozdíly co se týče řetezky kryje, proto pokud tam máte 6 nebo 7 zubou řetězku je fuk, jen si musíte pohlídat správnou délku tzn. 72 článků.  osazená 325"... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika