Příspěvky uživatele - 34.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plnicka klobas, 8.1.2017
Podělím se zde o své zkušenosti. Asi pět let jsem plnil klobásky mlýnkem Pokert č. 10 a nikdy jsem neml nějaký zvláštní pocit, že by maso bylo více rozemleté vlivem plnění šnekem. Nevýhodou tohoto postupu je, že si musíte předem udělat spoustu... celý příspěvek >
Volba mezi traktory - Husqvarna CTH 126 nebo Stiga 3084 H, 28.4.2015
Tak po určité době užívání Stigy 3084 H se podělím o zkušenosti. Ještě těsně před koupí jsem se rozhodoval mezi 1066 HQ, ale rozdíl v provedení je natolik propastný, že zvítězil větší model. Stiga 3084 H je postavena na výborném šasi, má kyvnou... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 21.1.2015
Když už jsme tedy u kopírování zboží, zkuste se podívat na shodu u traktorů Castel Garden XDC 140 HD nabízen u Mounfieldu a Stigy 3084H. Kdo kromě trochu jiné přední kapoty najde další rozdíl, má u mě flašku :-) Otázkou jde, kdo od koho kopíroval...
Volba mezi traktory - Husqvarna CTH 126 nebo Stiga 3084 H, 27.12.2014
Dobrý večer, tedy se ještě vrátím k robotickým sekačkám. Prvořadě by mě zajímalo, kolik let taková baterie do robotické sekačky vydrží? Při ceně 3000,-Kč za kus to není zcela zanedbatelný ukazatel. Dále bych docela pochyboval o kvalitě takto sečeného... celý příspěvek >
Volba mezi traktory - Husqvarna CTH 126 nebo Stiga 3084 H, 14.12.2014
Po poradě s odborníky jsem robotickou sekačku vyloučil a lépe než kolega výše bych to asi neřekl. Jestli je 600m2 na traktůrek málo či ne, jsem si zodpověděl hned na začátku, za sekačkou běhat prostě nehodlám. Takže po dlouhém rozhodování jsem... celý příspěvek >
Volba mezi traktory - Husqvarna CTH 126 nebo Stiga 3084 H, 4.12.2014
Někam mě tato diskuze jistě posunula a v podstatě již nyní mohu vyloučit HQ 126 CTH. Nyní tedy řeším tři volby, a to Stiga 1066 H případně 3084H, nově robotickou sekačku a zcela jistě si počkám i na novinky od Wolf Garden. EU má od 1.1.2015 údajně... celý příspěvek >
Volba mezi traktory - Husqvarna CTH 126 nebo Stiga 3084 H, 2.12.2014
Tondo děkuji, přesně toho jsem se bál. Svého času jsem hodně přečetl o robotických vysavačích a ta technologie je prostě ještě v plenkách. Snad jediné LG trochu více vyčnívá z davu, ale to je zase jiná epizoda. Proto se obávám, že robotická sekačka... celý příspěvek >
Volba mezi traktory - Husqvarna CTH 126 nebo Stiga 3084 H, 1.12.2014
Dobrá, dobrá! Vy mi tedy dáváte... Ještě že je do jara dost času na rozmyšlenou. Jedno ovšem mohu s určitostí potvrdit, že u standardní sekačky nezůstanu. S tím se rozčiluji už 7 let a chci se někam posunout. Takže začnu studiem technologie mulčování... celý příspěvek >
Volba mezi traktory - Husqvarna CTH 126 nebo Stiga 3084 H, 30.11.2014
I nad robotickou sekačkou jsem uvažoval, ovšem úskalí je stejné jako u rideru s předním sečením - v úvahu přichází pouze mulčování, což vidím jako značný handicap. K sečení trávy přistupuji jako k nutnému zlu, přičemž traktůrek jaksi zmírní tuto... celý příspěvek >
Volba mezi traktory - Husqvarna CTH 126 nebo Stiga 3084 H, 30.11.2014
Rider s předním šekáním se musí úžasně ovládat a věřím tomu, že díky "zalamování" stoje uprostřed poseče uplně všude. Dokázal bych si představit Mc Culloch M 125-85FH, bohužel ač jsou ridery s předním sečením od Stigy sebekvalitnější, tak 100.000 Kč... celý příspěvek >
Volba mezi traktory - Husqvarna CTH 126 nebo Stiga 3084 H, 30.11.2014
Také Vás zdravím a děkuji za příspěvek. Prvně trochu objasním členitost pozemku. Všecny rohy mám zaoblené slušným poloměrem, takže bych se zde měl otočit i s traktorem. Členitost spočívá zejména v různých vlnkách a oblinách, nikde však není žádné... celý příspěvek >
Volba mezi traktory - Husqvarna CTH 126 nebo Stiga 3084 H, 29.11.2014
Děkuji za Váš příspěvek a v podstatě jste trefil hřebík na hlavičku. Fakt, že mám "pouhých" 600 metrů čtvrerečných a architektonicky členitý terén mě může odkázat kupříkladu na základní modely sekacích traktorků v sekci hobby. Já si tento typ... celý příspěvek >
Volba mezi traktory - Husqvarna CTH 126 nebo Stiga 3084 H, 27.11.2014
Dobrý den, nemohu se rozhodnout při koupi traktoru mezi HQ CTH 124 nebo Stigou 3084H. Oba stoje jsou s hydrostatem (ovšem konkrétní typ neznám), jen HQ má jeden nůž narozdíl od Stigy. Mám zcela rovinatý udržovaný pozemek 600m se stromy a značně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika