Příspěvky uživatele - 188.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čemu se bude dařit pod ořešákem?, 19.1.2015
Ničemu...
Kde koupit čmeláky na opylení, 19.1.2015
To je svatá pravda. Neplodnost slivoní je skutečně daná pilatkou, Jako včelař vím, že včely se o slivoně nějak neperou.Sem tam je nějaká Slivoně mám uprostřed 80 včelstev.Čmeláci na slivoně nejdou vůbec.Pláčete na,,špatném hrobě,,
Jaká bude Resista?, 15.1.2015
Resistu mám rád, je od Vysloužilů.Ovšem musím o ní v rodině bojovat. Spenser jsem ochutnal, je naroubován na vše možné.Očekávám plodnost.
Jaká bude Resista?, 15.1.2015
Přátelé, namlsal jsem se jmenovcem Dukát. Údajně nejvyšší plodnost.To byla jen reklama.Šel pryč.Pravda postřik nebyl.Nějak se mi ty jablka nedařej.Je to zřejmě tím, že jsem rozpolcen. Včely, zelenina,pomologie, a vinná réva.To poslední je zázrak.2x... celý příspěvek >
Která odrůda Vám hýbe s rozumen nebo žlučí, 15.1.2015
Od koho jste zahradu nabyl?
Vaše Nej 2014, 13.1.2015
Dobrý den,,karpálníci,,mám mnoho let po karpálech, a jsem nadmíru spokojen.Doporučuji založit spolek karpalníci.Řekl bych, že karpály se objevují málo u úředníků, jak říkám,,ingoustů,,Ovšem mám nového 2. letého koníčka Botox. Neexistuje plné zdraví,... celý příspěvek >
Špendlíky či ryngle?, 3.1.2015 Obsahuje fotku
Na závěr vašich polemik o špendlíku připojuji foto skutečného špendlíku.  Zároveň přeji hodně zdraví a úspěchů na zahradě ZD
Kokcidioza, 23.12.2014
Kokcidiozu likvidujte tak, že uděláte kůru z posekaných a zavadlých kopřiv!!!Jen tak kopřivy králíci žerou.Výsledek úžasný. Nedávám ocet.Ani žádnou chemii.
Jaká bude Resista?, 23.12.2014
Resistu mám rád, letos se moc nevyvedla.Loni báječná.Je to zřejmě tím, že mám materiál od Vysloužilů, které tímto zdravím.Dám se ovšem na Spenser. Zdeněk Dukát
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika