Příspěvky uživatele - 148.237

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rýma u slepice?, 16.4.2012
dobrý den, slepice nám už týden sedí v kurníku.tak jsem ji sla zkontrolovat... chrčela jak kávovar..sem tam, ale má zduřelé vole posazené nakřivo a ze zobáku ji teče hlen, ale velice naředěný, spíš hustější voda.nozdry má čisté, ve tváři nateklá... celý příspěvek >
Kadeřavost broskve - co s tím teď?, 23.7.2009
Kadeřavost versus Padlí broskvoňové Lidé často zaměňují padlí za kadeřavost. Všem doporučuji stříkat i během vegetačního období, obzvláště je-li teplo a vlhko. Kadeřavost Napadány jsou především listy, méně často letorosty a výjimečně plody. Na... celý příspěvek >
ovocnářská školka - Brno a okolí, 10.3.2008
paní by se určitě zvládla dostat na internetové stránky MZLU, a nemusela by nikde bloudit, ale to je už jedno.jen mě ted tak napadlo...škoda,že nestuduji psychologii, tato debata by byla skvělým tématem:)a děkuju za upozornění na chybu...sloh mi šel... celý příspěvek >
ovocnářská školka - Brno a okolí, 10.3.2008
spíš jen na mošt a křižaly, ale jak mi dnes potvrdil soused i firmou proklamovaná odruda, považovaná za rezistentní mu odešla. tady šlo spíše o podstatu věci, že názor a zkušenost má každý svůj a proč ho neříct. z.
ovocnářská školka - Brno a okolí, 10.3.2008
a není škoda, že jde jen o raritu? a co když je v paní janě skrytý nadšenec, který si k ní cestu najde.já netušila, že tato diskuze je určena jen pro návštěvníky megastórů, kteří hltají holanskem produkované výrobky, kterými si lidé zahrady... celý příspěvek >
ovocnářská školka - Brno a okolí, 10.3.2008
Vítku ať jsi kdo jsi děkuju, asi jsi pochopil, že moje představa o zahradě není čistě praktická a jde mi o to, aby měla ducha a byla funkčně stabilní.mam přes 2tis. m2 a  je to paráda.můj profesor z fytocenologie byl mým přístupem k zahradám... celý příspěvek >
ovocnářská školka - Brno a okolí, 10.3.2008
Skvělé, díky za typ.
ovocnářská školka - Brno a okolí, 10.3.2008
Teď mě napadá...původně jsem psala paní Janě, která psala o NĚKOLIKA či PÁR JABLONÍCH, takže nechápu, proč stále padají slova jako velkopěstitelé a podobně.timto doplněním doufám, že je  vše jasné.jinak debatu ty o koze a ja o voze můžu vést na... celý příspěvek >
ovocnářská školka - Brno a okolí, 10.3.2008
to jsem pochopila, že jde o zkušeného člověka, není třeba ho bránit:), ale opravddu se divím, co zpusobil jeden malý nenápadný typ. já tu nelobuju za jaderničky ve velkém, ale asi to stále není pochopeno.stejně tak jako si jeden pěstitel... celý příspěvek >
ovocnářská školka - Brno a okolí, 10.3.2008
jinak se pane Vysloužile neděste se, jsem trochu přidrzlý beran, ale jsem ráda, že jsem to tu objevila a našla člověka, na kterého se můžu s důvěrou obrátit, co se pěstitelských rad týče:)Z.
ovocnářská školka - Brno a okolí, 10.3.2008
a šup s nima do jednoho pytle,že? byl to typ. ja se snažím o to, aby moje zahrada fungovala s minimálním přičiněním mé samé a chtěla jsem se pouze s ostatními podělit o můj malej postřeh. jsem tu poprvé a jak na bitevním poli:). a pochopila jsem už,... celý příspěvek >
ovocnářská školka - Brno a okolí, 10.3.2008
A navíc nabývám dojmu, že čím dál víc lidí si začíná uvědomovat, že chuť jablek supermarketové produkce nestojí za to. Z.
ovocnářská školka - Brno a okolí, 10.3.2008
Naši králíci by měli:) a já též.víte patřím k té mladé generaci, co touží žít v hliněných domcích, kde hospodyňka vaří na kamnech na dřevo a kouká jak jí za okny bují permakulturní zahrádka...:)))) já nejsem zastáncem propagace čehokoliv, ale co nás... celý příspěvek >
ovocnářská školka - Brno a okolí, 10.3.2008
Dobry den, co se týče jabloní, doporučovala bych Vám dát tomu čas a schánět se po starých moravských odrudách. Jelikož je pěstovaly naše babičky v dobe, kdy chem. ošetření ještě nebylo ani v plenkách a řez byl nutný jen tak u suchých větví, jsou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika