Příspěvky uživatele - 105.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou motorovou pilu?, 7.1.2015
Zdravím. Přemýšlím jakou motorovou pilu vybrat pro přípravu palivového dříví na zimu (4-5 kubíků) a občasné kácení menších stromků a řezání kulatin na koze. Nikdy jsem pilu neměl. Rád bych nějakou kvalitu. Můj rozpočet je do 10tis. co jsem se tak... celý příspěvek >
Co s květy na paprikách doma za oknem, 29.4.2012
Já je mám zatím také za oknem a mají poupat spoustu už asi týden, ale nechce se jim kvést? Proč? :(
Mám dát papriky, rajčata ven?, 27.4.2012
rozumím, i za oknem občas mají listy trošku popálené, t akže raději ještě na přímé slunce ne? :-/
Mám dát papriky, rajčata ven?, 27.4.2012
Chci se zeptat, pokud mám stále papriky a rajčata doma na parapetu za oknem, mám je v takových pěkných dnech dávat ven na balkon? Balkon mám do poloviny prosklený, takže tam bude opravdu velký teplo, tak jestli je to dobrý nápad? Děkuji Případně... celý příspěvek >
Do čeho přesadit semenáčky paprik, 11.4.2011
Do jakého substrátu prosím přesadit semenáčky papriček? Každé mají asi tři lístky, nechal jsem je klíčit v kokosovém vlákně. Do čeho je teď přesadit? Stačí substrát na zeleninu? Můžu už je dát ven, nebo ještě za okno až budou větší? Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika