Příspěvky uživatele - 130.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Převodovka Tuff Torq K46 vs K62, 19.12.2015
Musím jenom souhlasit se vším, co tady píšete.Mám Starjet P5 s motorem Wanguard 21 s převodovkou K62,používám ji na sečení fotbalového hřiště 2 roky, najeto 500mth.Prodejce při prodeji doporučil, že se s tím dá tahat až 300kg.Tak jsem s tím parkrát... celý příspěvek >
Založení nového trávníku, 28.10.2015
Stando, Martin určitě nemele páté přes deváté a jeho rady, které tady nezištně dává mají své opodstatnění.Cose týká písků, má určitě pravdu, tak nevím co se Vám nezdá.Taky jsem prodělal několik seminářů ohledně távníkářství a musím s Martinem... celý příspěvek >
Jak se zbavit krtka, 7.9.2015
Zdravím, můžete napsat něco bližšího, třeba název, adresu kde se to dá sehnat apod.Fifin
Jak se zbavit krtka, 5.9.2015
Ano existuje karbid, taky jsem ho zkusil.Investoval jsem do něho asi 1500Kč,3 týdny času a výsledek žádný.Krtci se proháněli chodbami jako o závod dál.Možná podle návodu bych měl vydržet několik měsíců, ale na to skutečně nemám nervy a čas.Je to... celý příspěvek >
Jak se zbavit krtka, 4.9.2015
Všechny plašiče jsou k ničemu.Krtek si pročistí svoje chodby jednou za čas, pak se zase ztáhne na jiný konec rajonu a vy si myslíte že zafungoval nějaký plašič.Jenže za nějaký čas je zpátky a plašič klidně vyryje a zase zmizí.Jediné co funguje je... celý příspěvek >
Sekačky Hecht, 19.5.2015
Jaké máte zkušenosti s benzinovými sekačkami HECHT, případně FIEDLMAN.Kdo vyrábí motory a v jaké jsou kvalitě? Fifin
Azuro 400 - zapouštět či nezapouštět, 20.2.2015
Jenom by mě zajímalo, jak jste spokojení s těmi oblázky kolem bazénu.Ze zkušeností jsem zásasadně proti takové ůpravě jak kolem bazénu, tak kolem trávníku atd.Na ůdržbu je to hrozné a na bezbečnost ještě horší.Jinak dle možností bazén zapustit... celý příspěvek >
Zvedák na zahradní traktor, 15.1.2015
Souhlasím, nejlepší varianta řetězový zvedák(hupcuk).Mám i šroubový boční zvedák, není špatný, ale na žací šířky 122 se nedá použít, proto že kola mají menší rozchod a proto to nejde zvednout.Jinak čistit výplachem nejlépe po každém sečení.
Zahradní traktor Starjet 2015, 3.1.2015
Myslím, že Starjet je v této cenové relaci dobrá volba.Lepší motory a převodovky nikdo nepoužívá.Karsit, Wisconsin i Starjet jsou podobné, spíš mě to připadá, že to pochází z jednoho projektu, protože detaily jsou téměř shodné, jenom Starjet má... celý příspěvek >
Sekačka Jawa 350, 25.12.2014 Obsahuje fotku
Chtěl bych dát do původního stavu sekačku, kterou dříve vyráběl Slovšport Bratislava a používala se hlavně na sečení fotbalových trávníků.Spíše jako veterána.Předělávala se i na motor z Trabanta, protože Jawa se moc zahřívala.Pokud někdo máte nějaké... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika