Příspěvky uživatele - 181.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
potřeby k pálení a kvašení, 21.3.2008
Příjemný den, budu stručmý, snad nevadí. 1/ Moštoměr. Neni ale nutný, doslazovat Vám nedoporučuji a konec kvašení se při použití kvasné zátky pozná snadno.  Snad tedy pokud by Vás předem zajímá výnos. Jinak nedůležité. 2/ Lihoměr. Aby... celý příspěvek >
destilační přístroj, 14.3.2008
K takto formulovanému nesouhlasu, již nemám námitek.  Sám jsem totiž zastánce toho, aby se kvas nedoslazoval a to né jen z důvodu toho, že to zákon zakazuje. Když ovoce nedozrálo, tak prostě nedozrálo a cukr neni to jediné co v takovém případě... celý příspěvek >
destilační přístroj, 11.3.2008
Váš dotaz jsem nejspíš nepochopil správně a je dobře, že jste to uvedl na pravou míru.  Pomineme-li slovní hrátky, jsou pro Vás domácí výrobky rozhodně volbou kvality. Představa dělat něco pro sebe a ještě špatně, no považte, to už je... celý příspěvek >
destilační přístroj, 10.3.2008
Kolik toho bude, závisí na obsahu alkoholu v kvasu. Traduje se, že z kýble švestek je litr ucházející slivovice o lihovitosti 50%. Většinou je to ale méně. Slovo "vodka" ve Vašem dotazu ale celou věc trochu zamotává. Snad máte jasno... celý příspěvek >
destilační přístroj, 10.3.2008
Na www.destila.cz jsou v kategorii sortiment nabídky velkých kolon. K Vám nebližší je 150 litrová kolona. Je tam krom jiného i spotřeba el.energie a doba pálení. Přesto to pro Vás neni směrodatné. Záleží na tom jak máte sestavu udělanou, kolik bude... celý příspěvek >
destilační přístroj, 13.2.2008
Tak, tak, nezbývá než souhlasit. Navíc jsem si jist, že by mnoho lidí kvalitu nejen nezaplatilo, ale také vůbec nedocenilo. V obchodech je 80% brak a to odpovídá stejnými procenty i kvalitě spotřebitelů. Já si ale myslím, že jsou všichni spokojeni a... celý příspěvek >
destilační přístroj, 11.2.2008
Přesně tak. :-) Viděl jsem 40 litrovou nerezovou várnici doplněnou elektrickou plotýnkou určenou na vaření marmelád, jen ve víku byla vyústěna trubička. V kůlně byl asi metrový nerezový chladič a v garáži se válelo pár metrů hadic... to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika