Příspěvky uživatele - 156.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fotky nekolika neznamych rostlinek z lucni zahrady, 11.6.2013
Tak to musite byt "deda korenar" :) Jak tak koukam lecive je skoro vse. Pry podle toho na jake neduhy se vyskytujou bylinky, muze pry obyvatel ci uzivatel zahrady odhadovat svuj zdravotni stav. 13:mochna je evidentne schopna prorust cely... celý příspěvek >
Fotky nekolika neznamych naletovych drevin ze zahradky, 11.6.2013
1.skoda ze jiny i kdyz radne uz klacikem oznaceny jsem nechtele podetnul, trava totiz prerostla klacek 2.trnka: tedy predchudce vyslechtele slivone a tedy pouzitelne jako podnoz svestku, merunku ci broskvon? 4.zkrat.ano myslel jsem bez ale... celý příspěvek >
Vydrzi ted rostlinka pod sklenici za jasneho dne?, 11.6.2013
Varianta pletivo vypada ucinne ale pracna. Asi snadnejsi polepit jizni stranu sklenic bilymi nalepkama. Ted v 20st a za jasne oblohy se uvnitr zda mikroklima ok. FOuka, okolni puda vysycha a uvnitr se drzi vlhko. Pokud by slo o pet lahev, tam by sly... celý příspěvek >
Vydrzi ted rostlinka pod sklenici za jasneho dne?, 11.6.2013
polojasny den s plus 24 jim kazdopadne neublizil... bohuzel teplejsi den se na lepsi tet nevyskytl. Mate na mysli zachovat sklenice a obalit je bilou latkou?
Vydrzi ted rostlinka pod sklenici za jasneho dne?, 11.6.2013
Slimaku letos pribilo a v pojidani malych hokaid se vyznamenavaji i hlemyzdi. 0,75l sklenice se ukazuji jako ucinna ochrana a velka rostlinka by uz mohla preckat. Jenze ted zacina jasne pocasi. Nemate nekdo zkusenost zda zustava pod sklenici... celý příspěvek >
Fotky nekolika neznamych naletovych drevin ze zahradky, 10.6.2013 Obsahuje fotku
BVětsinou vypadaji jako okrasne. Kdyz kosim pozemek a naleznu nejakou drevinu, ktera vypada zajimave a lisi se od šípku, necahvam ji rust (podobne i byliny)
Fotky nekolika neznamych rostlinek z lucni zahrady, 10.6.2013 Obsahuje fotku
To ze jste urcil skoro vsechny, znamena ze musite byt zivouci encyklopedie bylinek, jiny zpusob mne nenapada. JInak jakou metodou jste dohledal tu jedinou neznamou? tedy ze by ten ucinek trezalky spolu se sluncem byl tak silny, to musel obet... celý příspěvek >
Doufam ze mi vzesel chrest, 9.6.2013
Muze ten prvni rok preckat cely ve skleniku v tom hustem sponu (nekolik cm) a presazen na podzim ven?
Fotky nekolika neznamych rostlinek z lucni zahrady, 8.6.2013
Dekuji za zajimava zjisteni. Tedy ty co chci aby pribyvaly na zahrade v poctech je patrne nejlepe s kosou obejit aby dostali sance vytvorit semena. PObliz nekterych zakladam kompost. Ten jim asi obecne neprospeje?  Predpokladam ze vetsinou maji... celý příspěvek >
Fotky 3 okrasnych jehlickanu, 8.6.2013
Diky za poznatky. orientace je problem, fotky nejsou naboku ale system si je pro nahrani takto usporada. Cyprisek je hezky, jen skoda ze uvnitr nej je zcela sucho a mrtvo, jen na povrchiu je zeleny, ale s tim se asi nic delat neda. Horsi hje ze z... celý příspěvek >
Fotky nekolika neznamych rostlinek z lucni zahrady, 8.6.2013 Obsahuje fotku
DOufam ze co nejvic z toho jsou nejake vyhlasene lecivky:)  Sedma je nepochybne polynek, ale nevim, zda zrovna ten lecivy poddruh. Podle uzitecnosti ci invazivnosti budu nechavat na vysemeneni ci kosou podetynat.(i kdyz je to jasné socialni... celý příspěvek >
Doufam ze mi vzesel chrest, 8.6.2013
Ale vitalitu kopru to patrne nepobralo. Mam to ve skleniku, vypada dost lemne a zranitelne. Nevim zda to nechat tam (mozna je sklenik na nej prilis horky), nebo dat ven (ale tam to bude slimošům napospas, pokud jim chutná).  Popisy pestovani... celý příspěvek >
Doufam ze mi vzesel chrest, 8.6.2013
PO vysevu chrestu vylezto toto. Pri pohledu do wikipedie to vypada ze opravdu jde o chrest. Prekvapuje mne ze by mel vypadat jak metrovy kopr. (cekal bych enco porkovite kostituce)Czesel mi ve skleniku a nevim kdy ho mam presadit.
Fotky 3 okrasnych jehlickanu, 8.6.2013 Obsahuje fotku
Na prvnim obrazku netusim co je(ani palzivka v popredi ani vysoka za ni) a zbyle dva jsou jalovce, u kterych jen neznam jejich druh.
Bariera proti slimakum ze sousedni neudrzovane zahrady, 4.6.2013
Tujove vetvicky jim nevadi(byla zminka o zeravu ale to je asi to same), pres vetvicky jalovce(dokaze udeat vyrazku na kuzi) uz prolezaji hure. Jeste zkusim zda nema vetsi smysl je zapichat do zeme nez volne polozit, ale je to pracnejsi. Behem... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika