Příspěvky uživatele - 156.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fotky nekolika neznamych rostlinek z lucni zahrady, 27.6.2013
Cestou kde jezdivam jsem nasel spoustu tech stetek. POkud bych chtel jejich semena nekam rozsirit, jak idealne postupovat? Jstli treba staci znat vhodny cas kdy se daji palice utrhnout a jejich obsah vysypat kde potrebuju(?)
Jak pribrzdit sazenice v kelimkach aby neprerostla (hokaido), 24.6.2013
pokud to potrebuju nekam dopravit, ale cesta vychazi az za tyden, stale maji smysl spis sazenice nez to tam vysevat.  souhlas ale prvni varky sezrali plzi.
Po cem se umi hokaido pnout?, 24.6.2013
Na nekterych mistech potrebuju, budto z nedostatku prostoru ale i ochrany kvetu pred slimaky dostat slahouny na okolni stromy a premyslim jak je navest. Budou se chytat hranateho kulu, ocelove tyce ci liskoveho prutu? (po samotne mrizi by vylezlo, o... celý příspěvek >
Jak pribrzdit sazenice v kelimkach aby neprerostla (hokaido), 24.6.2013
V lete chladek znamena vetsinou sklep a ve tme nevim jak jim to prospeje, dokonce mohou mit tendenci se vtahovat pri hledani svetla:)
Jak pribrzdit sazenice v kelimkach aby neprerostla (hokaido), 22.6.2013
Diky, ovsem to je spis takovy osobni pristup pri poctu sazenic jednotky. Jsou jich desitky, takze jde spis o to udrzeni rozumneho rozmeru rostlinky vzhledem k velikosti hrnku bez presazovani.
Jak na kunovite selmy? zerou vajicka i slepice, 21.6.2013
Tak znamy ma v praxi overeno, ze vypudil kunu z pudy lidskou močí. Staci nacurat do nekolik sklenic a nechat to stat na pude.
Jak pribrzdit sazenice v kelimkach aby neprerostla (hokaido), 21.6.2013
Potrebuji presadit sazenice pozdeji a nechci aby se nadzemni cast prilis vytahla. Presunul jsem je proto ze skleniku do otevrene kulny kam sviti slunce jen zrana. Ale nevim zda pri nedostatku svetla se take nebudou urychlvoat v delce. Ideaůni by bylo... celý příspěvek >
Cibule vysazena az koncem cervna, 20.6.2013
Uz sem zkusebne vysazel zbytky cesneku z hlav ktere zacinaly meknout a a prachnivet na pozemek kde je hodne silaku, na zkousku, zda ho necahji na pokoji. Primo plesnive strouzky jsem vetsinou nepouzil, predpokladam ze vysledny produkt by byl asi... celý příspěvek >
Cibule vysazena az koncem cervna, 20.6.2013
Cibule vysazena az koncem cervna, ukonci vegetr dobu podobne jako radne vysazena cibule uz v cervenci anebo jako doufam bude mit srovnatelnou delku veget.doby, takze pujde sklizet napr v zari a cibulky stihnou narust rozumnych velikosti.  Nejake... celý příspěvek >
Zdrava umera ve velikosti sazenice a kvetinace, 20.6.2013
Mam zahrnkovana hokaida a o tech slycham, ze jakmile se prosvihne vhodny moment a rostlinka se smiri s tim ze maji koreny omezeny prostor(signalizuje to zastavenim rustu) a pri presazeni do volne pudy se uz prilis snadno nerozjede. Jelikoz je... celý příspěvek >
Umera ve velikosti sazenice a kvetinace, 20.6.2013
zajima men jakekoliv pravidlo(velikost sazenice na velikosti kvetinace) at uz univerzalni cz zavisle na typu rostlin. Ted mam zahrnkovane predevsim hokaida a o tech slycham, ze jakmile se prosvihne vhodny moment a rostlinka se smiri s tim ze maji... celý příspěvek >
Zvrstveni jilu a humusu v kvetinaci, 20.6.2013
At uz jde o sazenici ci trvaly pobyt v kvetinaci. JIste rostlinka uvita kdyz ma cukr i sul (tedy humus i neco hlusiny, piscite ci jilovite). jen premyslim jake zvrsveni je idealni. Sam davam trochu jilo na dno(aby mi neutikal dirkama humus), pak... celý příspěvek >
Slimáci, 17.6.2013
Zkusil jsem navrch sucheho mulce pridat vlastni vlasy, za sucha fungovalo 100%, vecer za tmy jsem videl v okoli rostlinky slimaky ale plazici se pryc. (dest zatim neprisel, takze za mokra nemohu rict ucinek) Vymetl jsem i kadernictvi, ale ucinnost... celý příspěvek >
Jak na kunovite selmy? zerou vajicka i slepice, 17.6.2013
Kamarad ma na zahrade kurnik s vybehem a posledni dobou mu bez vyjimky vsechna vajicka likviduje nejaky predator a zakousl mu i 3 slepice. Patrne se bude jednak o kunu, tchore ci lasicku. Jakekoliv napady pasivni ci aktivni ochrany vitany. (napr... celý příspěvek >
Vydrzi ted rostlinka pod sklenici za jasneho dne?, 11.6.2013
bez vazeliny by to najisto nefungovalo, nebot urizlou plastovou lahev bez stropu mi prelezali. Tady 20cm vysoka roura na kazdou rostlinu, prumer taky cca 20? Pivo to laka ale i slimaky ze sirsiho okoli, kteri by jinak do bliuzkosti zeleniny... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika