Příspěvky uživatele - 167.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušně, 7.11.2022
Je to Kirgiskaja zimnaja, trdá bude až do května chutná už v tuto dobu.
Jak vám plodí už starší sloupové jabloně?, 21.4.2018
Neřekl bych jako modní výstřelek jistě máte skušenosti jen s první generaci ale kdyby jste skusil ruské a ukrajinské odrůdy ty jsou chutí někde jinde, Francouská odrůda je ve sklepě bez vadnutí a štavnatá v této době Red sprink je taky chuťovka, jsou... celý příspěvek >
Pink Lady, 20.4.2018
Mně na Valašsku ještě se poupata neotevřela Jiří FM kdy je sklizíte ze stromu?
Balerina - degustace, 5.4.2018
Mám v mallém sadu třcet dva odrůd a na hodnocení si netroufám.
Karviná ochutnávka jabľk, 3.12.2017
Ne ne pán Fiala nebyl jste pozván na poslední chvili.
Sloupovité jabloně, 12.10.2017
Když se zakousnete v tuto dobu do Moskevskoje ožeroje tak nepoznáte že jíte jablíčko ze sloupáče.
Topaz skoro kvitne, 21.4.2017
Není náhodou tento stromek Knip? Pak po zkrácení mu sněho vznikne koště a bude čekat tři roky na úrodu.
Broskvoň O´Henry, 7.3.2017
Jak k ničemu? Je to podpůrný prostředek na něco zabirá a něco nelečí, například byla použita celá prevence na kaděřavost jak by nebyla postřikána a Monilia taky se tomu smála. Jestli to pužívam tak mám už odskoušené na co zabíra a na co ne.
Broskvoň O´Henry, 7.3.2017
Tento přípravek používám 5 let kousek o vás tak vím.
Broskvoň O´Henry, 6.3.2017
Softguard vám to nezachráni.
Pomoc s určením odrůdy, 19.9.2016
Vitos ani Fantsie to není.
Pozdně letní jabloň - určení odrůdy, 1.9.2015
Já bych řekl podle foto že to bude odrůda Celeste skuste dát foto ze stromku.
Poraďte rez mladých hrušiek, 31.8.2015
Tož paní Lído budem pěstovat dřevo.
Sadba jabloní, 25.4.2015
Ctěl bych se zeptat diskutujících jestli už slyšeli o výpěscích Knip asi by mněli radit jinak.
Red chief, 24.12.2014
REIDCHEIF - Camspur Toto je správná informace: Mutant Starkimson v roce 1967 USA plodí na krátkých plodonoších hodí se i dovyšších ploh. Bez leštění je celo červený až fialový pokrytý 100%. Jenutná probírka. Dužina sladká.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika