Příspěvky uživatele - 128.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
MT 8-070 Mimi, 30.3.2015
GUMEX Strážnice, perfektní služby.
MT 8-070 Mimi, 22.3.2015
Dobrý den, kde se dá koupit hardy spojka na náhon na MT 8-070. Kde vedou ostatní náhradní díly? Děkuji. Zdeněk
MT8-070 Mini výměna, napnutí klínového řemenu, 1.1.2015
Přeji všechno dobré v novém roce 2015, hodně zdraví a pohody. Děkuji za radu, koupím nový řemen a pokusím se to opravit. Přijde jaro a bude rotavátor potřeba. Dík, mějte se. Zdeněk
MT8-070 Mini výměna, napnutí klínového řemenu, 24.12.2014
Dobrý den. Děkuji za odpověď. Asi jsem se špatně vyjádřil. Když jede rotavátor na prázdno, normálně se točí. Když se zatíží (páka na doraz v levo) točí se pomalu, řemen prokluzuje. Podle mě napout nebo vyměnit.Šlo mě o to jak se k měmu dostat. Jestli... celý příspěvek >
Roubování, 18.12.2014
Dobrý den. Jaký máte názor, zkušenosti, na požívání roubovacích nůžek.Děkuji. Zdeněk
MT8-070 Mini výměna, napnutí klínového řemenu, 3.12.2014
Zdravín majitele MT8-O7O min Jak vyměnit, popř. napnout klínový řemen na náhon vývodového hřídele. Klínový řemen prokluzuje. Kde lze klínový řemen koupit? Děkuji. Zdeněk
Houba, 18.11.2014
Dobrý den. Na kmenu a jedné větvi asi 20 leté meruňky se objevila houba. Jak a čím jí odstranit? Děkuji. Zdeňa
Příslušenství k MT8-070 mini, 22.7.2014
Dobrý den, zajímá mě ten postřikovač. Můžu poprosit o informace, jak pracuje, jak ho získat, vyrobit. Děkuji. Zdeněk
Ředit lutr před druhým pálením?, 20.11.2013
Dobrý den. Prosim Vás jak provedete přefiltrování, co je aktivní uhlí a kde se dá koupit? Děkuji. Zdeňa
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika