Příspěvky uživatele - 51.213

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor - rozprostření posečené trávy - deflektor, 7.1.2015
Zdravím, cepákování je výhoz za sebe? Jaký je rozdíl, když to nechcete mulčovat, ale házet za sebe? Jen v tom, že sem tam nevypadne hromádka trávy z krytu nožů, jinak na posekanou zahradu zase přijde stejné množství posekané trávy, možná pěkněji... celý příspěvek >
Nie je to take narocne len sa nebojte, 28.12.2014
30.55...Zdravím, s tím vzduchovacím motorkem z akvária je to pomoc, může jet neustále..jestli má 4-6W, ale při tom počtu 40 ryb v létě stačit nebude-a dát ho tak, aby nezvedal studenou vodu ze dna.Spíše bych se snažil jezírko vyhloubit co... celý příspěvek >
Provoz vytápěného skleníku, 28.12.2014
Zdravím, po dvou zimách, kdy jsem topil v kamnech a dopěstovával saláty, kedlubny,papriky a rajčata do prvního sněhu, jsem to vzdal.Topil jsem v kamnech briketama a čas a spálené palivo za to určitě nestojí.To mám skleník z lahví a střechu z... celý příspěvek >
Betonová deska jako základ skleníku, 28.12.2014
Zdravím, jak je psáno a dedukujete správně.Obvodové základy vylijte železo-betonem 80 cm pod povrch země.Jednak se tam krtek nedostane a budou základy v nezamrzné hloubce.Já mám skleník vybetonovaný dookola a uprostřed schody dolů a chodník se... celý příspěvek >
Slepice nenesou vajíčka, 27.12.2014
Pěkný den, slepice nenesou každý den a čím jsou starší, tím se snůška zmenšuje i o 20-30 vajec za rok, takže měsíc zase nenesou. pěkné počtení o slepicích je třeba toto.. jsou tam jednotlivé slepičky a kolik nesou vajíček, takže od 300 do 100... celý příspěvek >
Kde sehnat pěkný dřevěný kompostér?, 15.12.2014
Doporučuji z palet, jsou všude k mání a když shnije, jednoduše vyměníte.Spojit jednoduše kramlema a natřít na zeleno, ať se to schove.
Kolik slepic na kohouta?, 14.12.2014
Podle poznatků by biochov slepic potřeboval velký výběh s trávou pro spásání zeleného, pole pro pěstování pšenice na krmení, kukuřice na šrot, kedlubny,cukíny atd. na zimu.Někde je mít v době zimy a hnízda na snášení vajec.Plodiny hnojit... celý příspěvek >
Volba mezi traktory - Husqvarna CTH 126 nebo Stiga 3084 H, 14.12.2014
přeji dobrou volbu, taky jsem ho zvažoval...,ale na jaře ceny porostou, teď by se daly v akci sehnat levněji, ne?
Co do petrolejové lampy, 4.12.2014
Zdravím, vidím téma, kde jsem měl kdysi příspěvek, tak doplňuji, že po výměně knotu petrolejka jede úplně jinak.Knot byl tvrdý stářím a asi petrolej ho utužil. Nový je vláčný a petrolejka jede až do dna petroleje. S výdrží je to jiná, je to velká... celý příspěvek >
Brutálně špinavé demižony - co s tím, 4.12.2014
Pěkný večer, já bych zkusil tablety do myčky. Tabletou do myčky jsem si vyčistil nerezovou termosku od kávy, kterou jsem nechal týden v báglu po rybařině, zapoměl jsem na ní... Dal jsem horkou vodu a tebletu, došlo k reakci, vyšumění,proto termosku... celý příspěvek >
A za měsíc jsou vánoce, 2.12.2014
Nechci zakládat nové vlákno, tak to píši sem... nevíte, jestli budou příští rok vánoce?
Volba mezi traktory - Husqvarna CTH 126 nebo Stiga 3084 H, 2.12.2014
Nedalo mi to a koukal na videa na jutubku... robota za ty prachy ani náhodou... větší trávu akorát uválí, když bude pršet dva tři dny, tak si s trávou neporadí a zase přijde na řadu sekačka.Aby to jezdilo non stop po zahradě, kvůli krátkému sestřihu,... celý příspěvek >
McCulloch M125-97TC zahradní traktor, 14.11.2014
Po záběhu doporučuji měnit i dříve, než po 12ti hodinách, já to od oka po tolika hodinách měnil a olej je docala kafe...
450e délka lišty 45cm, 14.11.2014
Ať tak či onak, vše už bylo napsáno, větší lištou čas nedohoní, spíše naopak a hrozí kousnutí nebo ráz od pily, s delší se hůř manipuluje i v balíku a je jedno jestli řízne jednou delší lištou pomalu nebo kratší dvakrát a rychleji.
450e délka lišty 45cm, 14.11.2014
Delší lišta má význam, pokud budete řezat balík najednou, jinak se balíkem stejně musíte prořezat, takže balík o průměru miň jak 40 cm není, je to zbytečné.Velké balíky se prořežou "na dvakrát",říznete od konce, pak o další pořez dále a pak se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika