Příspěvky uživatele - 158.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řasy v jezírku, 15.4.2008
Jak asi myslíte, že funguje uhelná drť - zcela jistě na chemické bázi. Tady přeci logicky hrozí daleko větší riziko - neznáte ani chemický obsah, ani koncentraci louhujících látek do jezírka. Ať jsou chemické přípravky jakékoli a moc je nemiluji,... celý příspěvek >
rybník, 12.4.2008
řešení na zakalenou neprůhlednou vodu je několik, záleží, jakou cestou řešení se vydáte, a jaký je důvod toho zakalení. Výsledkem pak může být odtranění problému pomocí technologie (nějaký druh fitlrace, UV) chemie (u mě ne moc oblíbená, i když často... celý příspěvek >
Jezírko - filtrace, 12.4.2008
Nemám přímou zkušenost s Vortexem (ne proto, že by byl špatný, ale OASE ho nedělá )  Pokud se lepšího prokysličení vody týče, umístil bych masivní vzduchování na komoře s kartáči - tam bude po mém soudu nejúčinnější. Pochopli jsme to tak, že z... celý příspěvek >
Jezírko - filtrace, 11.4.2008
Teď máte gravitační typ filtrace?
Řasy v jezírku, 10.4.2008
Fitlraci jste už zapnuli?
plastové jezírko, 9.4.2008
Souhlasím s výše uvedneným, v menších plastových nádržích je přezimování rybek obtížné a problematické, navzdory letošní mírné zimě mi tři karasové, co jsem ěml v 750 litrové nádrži, nevydrželi. Navzdory permanentnímu vzduchování.
Jak správně pěstovat rostliny v jezírku, poraďte prosím, 9.4.2008
Použít zeminu ze zahradká je nesmysl - a nebo pak neskučte, že se Vám v nádrži dělají řasy. většina lidí se snaží živiny z vody odstranit filtracemi - a vy je tam chcete ještě přidávat. Už vidím tu vodu, kde Vám vylohuje humus pěkně do vody, to budu... celý příspěvek >
zakalené jezírko, 5.4.2008
Myslíte, že by jste mohla poslat fotku zákalu? S jezírky s jínovým podložím máme opravdu realtivně malé zkušenosti, třeba to u Vás může být jiné. Uvedený přípravek reguje na všechno jemný ve vodě rozpuštěný kal (ať řasy či zvýřený sediment), měl by... celý příspěvek >
zakalené jezírko, 5.4.2008
Zcela jistě to nepomůže, myslím, že zákal se Vám nedělá z kapry kypřeného jílu, ale je "biologického původu" (pokud to vidíte jiank, opravte mne) - pomohla by silnější filtrace, krátkodobě chemie pro zahradní jezírka.
Jezírko pro psy, 31.3.2008
Protržení folie jezírka psí tlapou je snad nejčatsější důvod úniku vody, se kterým se setkávám.. Pkud máte takové psi, že jsou v nádrži pečení vaření, doporučuji vyložit jezírko zevnitř alespoň 300g getotextili (alespoň na těch místech, kde očekáváte... celý příspěvek >
Jak správně pěstovat rostliny v jezírku, poraďte prosím, 26.3.2008
Aby Vám rostliny plnili správně "filtrační" funkci, musíte k nim nějka dostat vodu (myšleno stále novou) V našich typových řešeních to zajišťujeme pomocí drenážních trubek, vyvedených do příbřežních (někdo říká regeneračních) zon jezírka. My do... celý příspěvek >
Evian Fish, 25.3.2008
Odkud jste? Třeba bych Vám mohl doporučit někoho, koho práci znám a viděl jsem jí nejen na fotkách
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 25.3.2008
Když máte kam šáhnout, tak jde myslím stavět i úplně zadarmo. Jsem hloupej, že nikam nešahám
voda z čističky, 25.3.2008
Mám přímou zkušenost s vypouštěním vody z domovní čistírny do jezírka od jednoho našeho zákazníka - ačkoli jsme dosáhli průzračně čisté vody, nedovedli jsme se zbavit vláknité řasy žádným dlohodobě efektivním způsobem - přikládáme to značnému... celý příspěvek >
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 25.3.2008
To bych rád viděl - domek za 10000,-
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika