Příspěvky uživatele - 168.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Záhadné chování karburátoru Walbro WT 365, 30.9.2022
Balonek, primer, se neplní proto, protože přes netěsný hlavní zpětný ventil přisává vzduch. Pokud zcela uzavřete trysku H, otáčením na doraz, balonek, primer se již normálně naplní. Dále, balonkem, primerem se na výstupu z karburátoru vytváří podtlak... celý příspěvek >
Kořenové výmladky, 22.2.2016
Stromy stojí v trávníku kde pravidelně sekám ale zdruhé strany mám trvalkový záhon asi 6x15 m atam je každý rok vytrhávám.Když některý opomenu musím druhý rok již krumpáčem
Kořenové výmladky, 21.2.2016
Zdravím mohl by mi někdo zduvodnit proč u některých švestek mám v okruhu asi 5 metru velký výskyt kořenových výmladku a jak se jich zbavím
Lišejník na stromkovým rybízu, 21.2.2016
Zdravím prosím oradu jak očistit z korunky rybíbu lišejník.Na plodnost to asi nemá vliv ale přesto myslím že mu to moc neprospívá
Jezírko - folie x pes, 17.2.2016
Zdravím z vlastní zkošenosti již dnes vím že do pobřežní zony je lepší žádnou geotextilii nepodkládat kačírek, pokud tam hodláte nasadit rostliny.Za tři roky nelze již na mělčinách rosliny zredukovat jak prorostou, musela jsem vše obtížně is textilií... celý příspěvek >
Ranné rajče, 9.12.2015
S potěšením jsem zjistil, že mi EON zlevnil elektriku. Tak to využiju a hned od začátku roku vyzkouším těch 70 dní pod výbojkou, zároveň s předpěstováním ostatních rostlin. Uvidíme. Taky si myslím, že to není reálné.
Ranné rajče, 9.12.2015
Ano, vadí mi, že vše nedozraje - přesněji většina. Stačilo by kdyby se poměr obrátil. Melouny dělám úspěšně ve foliovníku, venku to vyjde jen vyjímečně. Zaštipování může být můj problém. Polovina července, to je dost bolestivé, když se zdá,... celý příspěvek >
Ranné rajče, 8.12.2015
Vzhledem ke klimatickým podmínkám v místě mého pěstování chci vyzkoušet  "rychlá" rajčata.  Můj problém je, že naprostá většina plodů přes sezonu nestačí dozrát a věřím, že vhodné odrůdy by pomohly. Proto prosím o typy na vhodné... celý příspěvek >
Prosba o pomoc s výběrem jabloně, 7.11.2015
Dobrý den,  zajímalo by mě, kde by se dala ochutnat jablka odrůd, které nejsou běžně k dostání v supermarketech? Zda nemáte někdo tip na nějaké trhy nebo něco takového v jižních Čechách. Nejlépe Třeboňsko a okolí.
Jak úspěšně zasít jadérka/semena jabloní, 24.10.2015
Loni jsem poprvé zkoušela roubování. Chutnala mi jablka z jabloně,  o které nikdo nevděl, co je to za odrůdu. Našla jsem tedy v okolí planou jabloň, vyrýpla, zasadila na zahradu a zkusila na ni naroubovat připravené rouby. Tři za kůru ve výšce... celý příspěvek >
Vhodná podnož pro vysokokmen, 23.10.2015
Dobrý den,  Přála jsem si na zahradě pěstovat jabloně většinou ve tvaru vysokokmen/polokmen. Na semenáči jsem sehnals čtyři odrůdy. Ostatní se mi podařilo sehnat takto: Gravštýnské (A2), Spartan (MM106), James Grieve (MM106), Jonathan... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 11.10.2015
Máte někdo zkušenost s nákupem muchovníků přes eshop nazazvorce? Hlavně by mě zajímalo jakým způsobem jsou sazeničky množené.
Zčernalý kmínek rakytníku, 30.8.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den,  loni jsem vysadila na zahradu 4 rakytníky. Kmínek u dvou rostlin se letos přes léto dole zúžil a zčernal. V celém obvodu v délce asi 8 cm. Co s tím? Rostlina zatím neypadá, že by nějak strádala. Přírůstky má. Děkuji za... celý příspěvek >
Minimální závlaha?, 12.8.2015
Děkuji za rady. Všechny stromky jsem zamulčovala již začátkem léta. Dnes jsem ještě přidala. A vše vydatně zalila. Snad tedy vydrží.
Minimální závlaha?, 10.8.2015
Prosím poraďte, loni na podzim a letos na jaře jsem vysadila na zahradu kolem 20 nových ovocných stromů (hlavně jabloně, ale i hrušně, slivoň, meruňku, oskeruši,...) Většinou jako vysokokmeny nebo polokmeny a dva zákrsky. Došla voda v sudech,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika