Příspěvky uživatele - 148.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Venkovní ibišky, 17.3.2008
Čím víc ho budete stříhat, tím víc pokvete :-)
Venkovní ibišek, 17.3.2008
Venkovních ibišků mám tři barvy (bílý, růžový, fialový), všechny jsou mrazuvzdorné. Velkou péči jim nevěnuji, přesto kvetou každý rok a velmi bujně. Ten růžový mám jako keř, už má přes dva metry. Bílý a fialový udržuji jako stromky (cca 1,5). Po... celý příspěvek >
destilační přístroj, 7.3.2008
Dovolím si nesouhlasit. Právě rozdílná teplota varu napovídá, že nejdříve odchází většina metylalkoholu. Jinak ale metanol, etonol a voda tvoří tzv. azeotropickou směs, ve  které nelze úplně tyto látky od sebe oddělit, tudíž každá slivovice... celý příspěvek >
destilační přístroj, 7.3.2008
Způsobují  to minerály, které se vysráží. Mám vyzkoušenou Dobrou vodu neperlivou a je to v pohodě a bez zákalu.
Slivovice - kvas, 28.2.2008
Vzniká při destilaci a slivovice zapáchá po acetonu.
Prosím o radu přeroubování stromů nebo zmlazení, 3.4.2007
Dobrý den, pane Boštičko (i jiní), v poslední době studuji všechny možné teoretické zdroje + máminy zkušenosti, abych správně od počátku začala pěstovat jabloně ve stěně. Překvapila mě zmínka - použít jinou podnož než M9, můžete toto vysvětlit ? A... celý příspěvek >
Je nutne ted strikat slivone?, 2.4.2007
Jo jo máte pravdu ,já dnes už švestku postříkala ale nevěděla jsem jestli řezat.Právě čtu že ano..tak zítra..Zdena
Strihani vinne revy, 19.10.2006
Jak se stříhá na podzim vinná réva?
jak množit wistarii?, 26.6.2006
dá se v domácích podmínkách namnožit wistarie a pokud ano,který způsob je nejlepší
nektarinka, 7.4.2006
Nektarinky stříhám stejně jako broskvoně, včetně chemické ochrany - trpí i kadeřavostí jako broskvoně. Právě teď je vhodný termín pro tento postřik organickými fungicidy! Ivan
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika